:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

Policja: Spokojny tydzień w powiecie. 2,5 promila na motorowerze

Policja: Spokojny tydzień w powiecie. 2,5 promila na motorowerze

Ostatni tydzień w pracy szczecineckiej policji upłynął w miarę spokojnie. Nie zabrakło jednak zdarzeń drogowych, na gorącym uczynku przyłapano też pijanych kierowców. 


- W minionym tygodniu miał miejsce jeden poważniejszy wypadek w Gminie Biały Bór – mówi nam asp. Ewa Żaglewska z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. – 21 kobieta, prowadząca auto marki volkswagen, nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego ją pojazdu, w wyniku czego doszło do kolizji z pojazdem marki peugeot. Poszkodowany kierowca oraz pasażerki VW zostali przetransportowani do szpitala. 
- Jeśli chodzi o niechlubne rekordy wśród nietrzeźwych kierowców, to tym razem rekordzistą okazał się 61-letni motorowerzysta – dodaje nasza rozmówczyni. – Mężczyzna został zatrzymany w Gminie Borne Sulinowo. Podczas kontroli miał 2,5 promila w organizmie. Innym niechlubnym rekordzistą okazał się 20-letni mieszkaniec Rzeczenicy. Prowadzący auto marki mercedes w trakcie badania alkomatem miał w organizmie 1 promil alkoholu. 
Jak się dowiedzieliśmy w ostatnich dniach odnotowano też jedno przestępstwo narkotykowe. U 48-letniego mieszkańca Szczecinka funkcjonariusze policji znaleźli niewielkie ilości marihuany. O jego losie zadecyduje sąd. Mężczyźnie grozi do trzech lat pozbawienia wolności. 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


policja promile motorower zdarzenia drogowe - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się