:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Policjanci podsumowali rok

Powiat, Policjanci podsumowali - zdjęcie, fotografia

Jak informuje rzecznik Starostwa Powiatowego w Szczecinku Piotr Rozmus, wczoraj (31.01.) w  siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku odbyła się odprawa roczna z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podsumowująca pracę szczecineckich stróżów prawa. W uroczystości  wzięli udział: Posłanka na Sejm RP Małgorzata Golińska, Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis, Burmistrz Szczecinka Jerzy Hardie – Douglas, Burmistrz Białego Boru Paweł Mikołajewski, Burmistrz Barwic Zenon Maksalon, Wójt gminy Szczecinek Ryszard Jasionas, Wójt gminy Grzmiąca Tadeusz Hajkowicz oraz Prokurator Rejonowy Janusz Sajchta i Prezes Sądu Rejonowego Ireneusz Góra.

 

Komendant Powiatowy Policji podinsp. Andrzej Dziemianko serdecznie przywitał wszystkich przybyłych gości, a następnie zreferował szczegółowo przebieg pracy szczecineckich policjantów. Pod koniec wystąpienia podziękował Staroście Szczecineckiemu Krzysztofowi Lisowi za owocną współpracę.

Co roku staramy się wspierać Powiatową Komendę Policji – powiedział Starosta nawiązując do słów Komendanta. – Ten rok nie był w tym względzie wyjątkiem. Warto chociażby wspomnieć zakup psa tropiącego i środki, które przekazaliśmy na jego szkolenie (…) Już teraz mogę powiedzieć, że zamknęliśmy wszystkie procedury przetargowe dotyczące zakupu specjalistycznego sprzętu służącego do walki  z cyberprzestępczością, komputerów i oprogramowania. Zainwestowaliśmy w kolejne alkotesty oraz parawany, które rozstawiane są na miejscu zdarzenia.

Starosta podziękował obecnym na sali mundurowym za ich pracę:

Chciałbym w imieniu własnym, ale również poszczególnych samorządów podziękować państwu za waszą służbę. O jej intensywności świadczą nie tylko przytoczone statystyki, ale również fakt, że tak doskonale jesteście widoczni na terenie naszego powiatu. My jako samorząd staramy się podnieść bezpieczeństwo w ruchu drogowym poprzez remonty i przebudowy dróg, państwo natomiast codziennie stoicie na straży porządku i dbacie o to aby jego przepisy były przestrzegane(…)


Policjanci podsumowali rok komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com