:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C rozproszone chmury

Policyjna akcja "Prędkość", czyli 102 km/h przez Wierzchowo

Policyjna akcja

To był kolejny weekend, podczas którego szczecineccy policjanci prowadzili intensywne działania, związane z pomiarem prędkości. Jak wynika ze statystyk policyjnych, to właśnie zbyt duża prędkość nadal jest główną przyczyną różnych drogowych zdarzeń, w tym oczywiście wypadków. W związku z tym przez cały weekend funkcjonariusze dyscyplinowali kierowców, by ci egzekwowali obowiązujące ograniczenia. Sprawdzali również, czy kierowcy dostosowują się do ograniczeń, zwłaszcza na terenach zabudowanych.


Akcja „Prędkość”, bo o niej mowa, miała miejsce również na szczecineckich drogach. Mówi sierż. Ewa Żaglewska z KPP w Szczecinku: - Przeprowadziliśmy łącznie 200 kontroli. 40 kierowców zostało ukaranych mandatami karnymi za przekroczenie prędkości. W dość szczególny sposób wyróżnił się mieszkaniec Koszalina. Prowadzący auto marki citroen 53-latek w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.
Jak poinformowała nas nasza rozmówczyni, kierowca z wyjątkowo ciężką nogą został ukarany mandatem, ale nie tylko. – Mężczyzna ten przez Wierzchowo przejeżdżał z prędkością 102 km/h – dodaje Ewa Żaglewska. – Oprócz mandatu za tak znaczne przekroczenie prędkości zatrzymano mu także uprawnienia do prowadzenia pojazdami na trzy miesiące. Koszalinianin „wzbogacił” się również o 10 punktów karnych. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


prędkość punkty karne policja weekend wierzchowo wypadki kierowcy - komentarze opinie

  • gość 2018-05-16 18:16:53

    Teraz oprócz yanosika mu też prawka brakuje :D a trzeba było jeździć jak człowiek

Dodajesz jako: Zaloguj się