:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Położył się na... torach i zasnął

Do kuriozalnego zdarzenia doszło wczoraj (poniedziałek 21.10) po południu na szlaku kolejowym Szczecinek - Białogard.
    - Dyżurny dysponujący stacji Szczecinek poinformował telefonicznie służbę dyżurną Posterunku Straży Ochrony Kolei, że w torach leży mężczyzna - mówi "Tematowi" Wojciech Nawodziński, komendant Posterunku SOK w Szczecinku.
    - Maszynista pociągu relacji Gdynia Główna – Katowice zdążył cudem zatrzymać skład. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie udali się funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i szczecineccy policjanci. Uratowanego mężczyznę doprowadzono do posterunku SOK, gdzie został poddany badaniu stanu trzeźwości. Okazało się, że ujęty 53-letni Józef K., mieszkaniec Szczyrzyc miał 1,31 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu (ponad 2,6 promila - dop. red.). Wobec sprawcy niebezpiecznego zdarzenia skierujemy wniosek o ukaranie do właściwego sądu rejonowego. Dzięki sprawnie przeprowadzonej interwencji pociąg relacji Gdynia Główna – Katowice miał jedynie niespełna 2 min. opóźnienia. (sw)

Położył się na... torach i zasnął komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com