:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Pomoc dla Igora trwa. Teraz czas na turniej

Powiat, Pomoc Igora Teraz turniej - zdjęcie, fotografia

Nie skończyła się jeszcze akcja pomocy dla 7-letniego Igora Subkowskiego. 3 lutego z inicjatywy Porozumienia Samorządowego odbył się Bal Charytatywny na rzecz chorego chłopca. Teraz stowarzyszenie organizuje kolejne przedsięwzięcie, które ma pomóc rodzicom Igora w walce z chorobą. Tym przedsięwzięciem będzie Charytatywny Turniej Piłkarski. Współorganizatorem wydarzenia jest Akademia Piłkarska Reissa.

Turniej odbędzie się 18 lutego (sobota) w hali sportowej przy ul. Wiatracznej. Rozpoczęcie piłkarskich zmagań przewidziano o godz. 10.00. Jak zapewniają organizatorzy, sportowych emocji na tym wydarzeniu nie powinno zabraknąć.

- Bal Charytatywny na rzecz Igora Subkowskiego uznajemy za bardzo udany – podkreślił prezes stowarzyszenia PS, starosta Krzysztof Lis. - Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym przedsięwzięciu. Już dzisiaj wiemy, to jest jeszcze nieoficjalne, że udało nam się zebrać kwotę ponad 40 tys. zł. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ogrom fantastycznych ludzi, którzy nas wspierają.

Jak zaznaczył Krzysztof Lis, to nie koniec pomocy. Na rzecz Igora odbędzie się także turniej piłkarski. Na taki pomysł wsparcia chłopca wpadł trener AP Reissa Michał Boderek, który na co dzień pracuje z Igorem w Przedszkolu Niepublicznym Miś.

Pomoc dla Igora trwa. Teraz czas na turniej from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

– Chciałem jakoś przyczynić się do pomocy Igorowi. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie dać Igorowi trochę uśmiechu. Podczas turnieju będziemy gościć m.in. takie zespoły jak Pogoń Szczecin, Chojniczanka Chojnice, Gwardia Koszalin. Udało mi się zaprosić zespoły na bardzo fajnym piłkarskim poziomie. Turniej będzie się odbywał w kategorii do 2010 r., jest to więc „przedział” 6-latków. Liczymy nie tylko na rodziców, którzy są największymi fanami swoich dzieci, ale także na wszystkich, którzy chcą pomóc Igorowi.

- Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej – dodała Bożena Kawczyńska, dyrektor Przedszkola Niepublicznego Miś, radna Rady Powiatu. - Być może za parę lat się okaże, że tych, wezmą udział w turnieju, będzie można zobaczyć w lidze polskiej czy europejskiej. Wystarczy odrobina serca. Czekamy na datki, odwiedziny, aplauz i doping. Serdecznie zapraszamy.

Pomoc dla Igora trwa. Teraz czas na turniej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com