:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C rozproszone chmury

Pomóżmy Adrianie wrócić do zdrowia. Zaproszenie na piknik charytatywny

Kiedy: 2017-08-12 , godzina: 16:00 | Gdzie: Jelenino

Młoda mieszkanka położonej niedaleko Szczecinka miejscowości Jelenino potrzebuje pomocy. Adriana walczy z nowotworem, a jak wiadomo, to walka o wszystko. Żeby pomóc Adrianie przezwyciężyć chorobę i być zwyciężczynią, mieszkańcy Jelenina wraz z Gminą Szczecinek organizują piknik charytatywny.

Zabawa odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 sierpnia w Jeleninie. Przyłączyć może się każdy.
Jak informują organizatorzy, piknik odbywać się będzie pod hasłem „Pomóżmy Adrianie wrócić do zdrowia”. Dla uczestników przewidziano mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Odbędzie się m.in. loteria fantowa i sprzedaż cegiełek na rzecz Adriany. W trakcie pikniku czas będzie umilać wszystkim zespół „Swojacy” z Sitna. Będzie też można podziwiać umiejętności OSP Lotyń. Co ważne, wciąż trwa zbiórka różnych gadżetów, przedmiotów, zabawek, które mogą być przeznaczone na loterię. Organizatorzy będą wdzięczni za każdą okazaną pomoc. 
Piknik charytatywny na rzecz Adriany rozpocznie się o godzinie 16.00. O 22.00 przewidziano zabawę taneczną. Wszystko odbywać się będzie na boisku w Jeleninie. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


Pomóżmy Adrianie wrócić do zdrowia. Zaproszenie na piknik charytatywny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się