:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C całkowite zachmurzenie

Porażka MKP na koniec roku

piłka nożna, Porażka koniec - zdjęcie, fotografia

W sobotę, 26 listopada, Miejski Klub Piłkarski Szczecinek rozegrał ostatni w tym roku mecz - 17. kolejki IV Ligi Zachodniopomorskiej. Rywalem MKP w Myśliborzu był miejscowy Osadnik.

Klub z naszego miasta rozpoczął mecz świetnie. Już w 5. minucie Bartłomiej Woźniak zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. I do przerwy taki wynik się utrzymał. MKP był bardzo blisko wygranej, ale w drugiej części meczu bramki padały już tylko dla gospodarzy. Przez bramki Małowieckiego i Jareckiego, MKP przegrał 1-2. To 6 porażka zespołu ze Szczecinka, który rundę jesienną skończył na 6. miejscu w tabeli. Runda wiosenna zostanie wznowiona w marcu 2017 roku. MKP zagra wówczas na wyjeździe z ostatnią w tabeli Drawą Drawsko Pomorskie.

Osadnik Myślibórz - Miejski Klub Piłkarski Szczecinek 2-1 (0-1)

Bramka dla MKP: Woźniak 5