:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Poszukiwany niemal zamarzł w aucie. Zniszczona witryna zakładu fryzjerskiego

Straż Miejska, Poszukiwany niemal zamarzł aucie Zniszczona witryna zakładu fryzjerskiego - zdjęcie, fotografia

W okresie od 9.01.2017 do 15.01.2017 r. strażnicy miejscy podjęli 214 interwencji w stosunku do 168 osób - informuje nas w swoim cotygodniowym raporcie Straż Miejska w Szczecinku. - Za pomocą kamer monitoringu ujawniono 39 zdarzeń, we wszystkich przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.

9.01.2017 około godziny 4:57 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał telefoniczne wezwanie na interwencję na parking przy Eldzie. Jak wynikało ze zgłoszenia są w śniegu ślady, że ktoś wszedł do zaparkowanego tam samochodu, ale nie wyszedł z niego. Przy niskiej temperaturze zachodziło podejrzenie, że ktoś może tam zamarznąć. Patrol złożony z dwóch strażników i policjanta, który udał się na miejsce potwierdził to zgłoszenie. Po odmrożeniu szyby było widać w samochodzie ruszającą się kołdrę. Pomimo prób uzyskania kontaktu z przebywającym tam człowiekiem nie można było obudzić go. Na miejsce wezwano straż pożarną celem pomocy przy otwarciu drzwi samochodu oraz zespół ratunkowy. Po potrząśnięciu samochodem osoba przebywająca w samochodzie obudziła się. Był to bezdomny mężczyzna, który został przebadany przez ratowników, jednak nie wymagał hospitalizacji. Po zakończeniu interwencji okazało się, że jest on poszukiwany. Patrol wrócił tam, jednak mężczyzna nie czekał i oddalił się.  Na szczęście udało się go zatrzymać i przewieźć do KPP celem wykonania z nim dalszych czynności.

12.01.2017 r. około godziny 22:35 patrol Straży Miejskiej patrolując ulicę Jeziorną zauważył mężczyznę leżącego na środku jezdni na ul. Jeziornej. Obok niego stał starszy mężczyzna i kobieta. Twierdzili, że mężczyzna ten przewrócił się uderzając głową o asfalt. Jego stan wskazywał na upojenie alkoholowe obok niego leżała potłuczona butelka po alkoholu. Z mężczyzną nie można było się porozumieć. Na miejsce wezwano zespół ratunkowy, który ocenił, iż nie wymaga on hospitalizacji. W międzyczasie zadzwonił zgubiony przez niego telefon komórkowy, który zgubił na chodniku i można było ustalić, kim jest i gdzie mieszka. Został doprowadzony do miejsca zamieszkania i przekazany żonie.

13.01.2017 r. około godziny 14:55 strażnicy zostali wezwani na interwencję do rannego łabędzia znajdującego się w parku miejskim na wysokości ul: Mickiewicza. Łabędź był zakrwawiony. Łabędzia przewieźli do lecznicy weterynaryjnej.

13.01.2017 około godziny 19:40 przechodzień poinformował patrol straży miejskiej o mężczyźnie, który farbą w spreju pomazał witrynę wystawową oraz drzwi salonu fryzjerskiego na  ul: 28 Lutego. Świadek podał rysopis sprawcy. Pomimo podjętych czynności nie udało się go ująć. O sprawie poinformowano policję.

13.01.2017 r. około godziny 22:10 strażnicy kontrolowali miejsca gdzie przebywają bezdomni. Na siedmiu wylegitymowanych tylko jeden poprosił o umieszczenie go w noclegowni. Bezdomny został tam przewieziony i umieszczony w noclegowni.

14.01.2017 około godziny 10:20 patrol Straży Miejskiej został wezwany na interwencję na ul. Boh. Warszawy przy Hosso gdzie w śniegu miał leżeć mężczyzna. Na miejscu zastano opisanego mężczyznę. Był upojony alkoholem do nieprzytomności. Nie był w stanie stać o własnych siłach ani mówić. Na miejsce wezwano zespół ratunkowy, który zabrał go do szpitala.

15.01.2017 r. zabezpieczenie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 


Poszukiwany niemal zamarzł w aucie. Zniszczona witryna zakładu fryzjerskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com