:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

Poszukiwany od miesiąca mężczyzna powiesił się koło Mysiej Wyspy?

Poszukiwany od miesiąca mężczyzna powiesił się koło Mysiej Wyspy

W czwartek (8.03) nieopodal Mysiej Wyspy znaleziono ciało mężczyzny. Na zwłoki natknęli się przypadkowo spacerowicze. Informację o zaginięciu mężczyzny zgłosiła niedawno jego rodzina. 


Informację potwierdza sierż. Ewa Żaglewska z KPP w Szczecinku. - Potwierdzam. Ciało zostało znalezione w głębokim lesie, niedaleko Mysiej Wyspy. Przechodzący tamtędy spacerowicze znaleźli wiszące zwłoki mężczyzny – informuje naszych Czytelników Ewa Żaglewska. 
- Kiedy policjanci udali się na miejsce, ustalili wstępnie, że jest to osoba zaginiona, której zaginięcie zgłoszono w lutym. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze, które będą zmierzały do ustalenia okoliczności tego zdarzenia. Ciało zostało zabezpieczone przez prokuraturę do dalszych badań sekcyjnych. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


samobójstwo mysia wyspa poszukiwany policja spacerowicze - komentarze opinie

 • gość 2018-03-08 18:25:43

  Kolejne samobójstwo w Szczecinku nad jeziorem. To już seria!

 • zło nie śpi - niezalogowany 2018-03-08 22:55:47

  Po co było organizować satanistyczne koncerty z podatków mieszkańców?

 • gość 2018-03-09 07:35:43

  Panie redaktorze w takich trudnych tematach chyba lepiej by było napisać że popełnił samobójstwo

 • do gość - niezalogowany 2018-03-09 08:06:52

  Ja nie miałbym tu pretensji do redakcji, a do odpowiednich służb. Kiedyś nie pisano o takich rzeczach. Dzisiaj obojętnie czy Temat napisze czy nie, bo ktoś inny zaraz okładkę efektowną z tego zrobi. Pretensje można mieć do służb jedynie. O tempora, o mores! Efekt Wertera – znaczący wzrost samobójstw spowodowany nagłośnieniem w mediach samobójstwa. Informacje o samobójstwach oraz ich opisy zamieszczane w mediach mogą spowodować naśladownictwo; od bohatera J. Goethego Cierpienia młodego Wertera.

 • gość 2018-03-10 01:12:13

  Do 'zło nie śpi' , jesteś beznadziejny, koncerty pomagają wyładować się, przejść katharzis i żyć normalnie. To ci, co duszą w sobie i spowiadają się z tego są słabi, oni psychicznie się rozpadają, kiedy zrozumieją, że modlitwa to blef. nie pomaga. (Wera Śliwińska), z doświadczeniem przeżytych 68 lat. Słucham muzy metalowej ha, ha, ha.

Dodajesz jako: Zaloguj się