Potrzebna pomoc dla sołtys Trzebiechowa


Temat Szczecinecki
18/01/2019

Straż Pożarna Szczecinek - miasto
Pożar domu i utrata nawet części majątku życia to za każdym razem ogromna tragedia. Taki właśnie dramat dotknął w tych dniach rodzinę pani sołtys Trzebiechowa w Gminie Szczecinek. Kiedy we wtorek, 15.01 wieczorem w domu wybuchł pożar, jego mieszkańcy stracili wszystko, co znajdowało się w strawionych przez ogień pomieszczeniach. Dziś liczą na pomoc innych ludzi, a internauci już ruszyli ze wsparciem.

Podczas pożaru w Trzebiechowie w domu pani sołtys doszczętnie spaliła się kuchnia i pokój. Trudną sytuację, w jakiej obecnie znaleźli się domownicy, dodatkowo komplikuje fakt ciężkiej choroby męża kobiety. Każdy, kto chciałby pomóc pogorzelcom może przyłączyć się do już trwającej akcji. Potrzebne są meble kuchenne, sprzęt AGD firany i dosłownie wszystko, co może się przydać w kuchni. Przydadzą się również ciepła odzież oraz buty, ale przede wszystkim – materiały budowlane, niezbędne do odbudowania zniszczonych przez pożar pomieszczeń.

Osoby, chcące pomóc, mogą kontaktować się za pośrednictwem Facebooka z prowadzącą zbiórkę radną Pauliną Peciak-Nazarewską. Numer konta pogorzelców, na który także można przekazywać środki finansowe: 94249010440000420200156286.

 

 
trzebiechowo pożar pomoc sołtys ogień - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Straż Pożarna


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu