:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Powiat Szczecinek walczy o bilety za złotówkę na mecz Pogoni Szczecin

Od początku bieżącego sezonu piłkarskiego, klub Pogoń Szczecin organizuje przed swoimi meczami w Ekstraklasie, tak zwane “Bitwy Powiatów”.

Przed swoimi domowymi meczami, Pogoń Szczecin publikuje na Facebook’u “bitwę” pomiędzy kilkoma powiatami. Kibice ze zwycięskiego powiatu, mogą kupić bilet na mecz szczecińskiej drużyny za… symboliczną złotówkę. Drugie miejsce natomiast nabyje bilet za 2 złote.

14.11, na profilu Pogoni, pojawiła się nowa bitwa - pomiędzy powiatami: Szczecinek, Białogard i Myślibórz. Tym razem stawką promocyjne bilety na spotkanie z Piastem Gliwice, które odbędzie się już w sobotę, 25 listopada. Głosowanie trwa do 20 listopada do godz. 10:00.

Zadanie polega na zebraniu jak największej liczby reakcji przyporządkowanej do danego powiatu. Liczą się tylko reakcje pod postem głównym klubu ze Szczecina.

Na koniec całej akcji, nagrodzone zostaną także te powiaty, które na stadionie przy ulicy Karłowicza w Szczecinie, pojawiały się najliczniej.

fot. Pogoń Szczecin
Patryk Witczuk

bitwa powiatów pogoń szczecin powiat szczecinek bilety - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się