:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Powiatowi delegaci Świętego Mikołaja

6 grudnia to niewątpliwie dzień na który z niecierpliwością wyczekują wszystkie dzieci. To tego dnia odwiedza je św. Mikołaj obdarowując prezentami. Jak mówi tradycja czasami zostawia je pod poduszką lub w butach, które wcześniej dokładnie wypastowane najmłodsi wystawiają na parapety okien. Jednak z nadmiaru obowiązków nie jest w stanie dotrzeć do wszystkich osobiście, dlatego często wysyła swoich pomocników. Tak też było dzisiaj w Wielofunkcyjnej Placówce Pomocy Rodzinie i Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym, gdzie z ramienia Świętego działali Starosta Krzysztof Lis i Wicestarosta Marek Kotschy, którzy obdarowywali najmłodszych słodkościami. 

(...) Jak obyczaj nakazuje pojawiliśmy się dzisiaj u Was z moim kolegą Wicestarostą Markiem Kotschy aby w imieniu Św. Mikołaja przekazać Wam słodkości – mówił Starosta Krzysztof Lis. -  Mamy kosz najróżniejszych słodyczy i mamy nadzieję, że dzięki temu dzisiejszy dzień będzie dla Was jeszcze wspanialszy. Życzymy aby spełniły się wszystkie Wasze życzenia a Mikołaj zarówno w szkole jak i w domu był bardzo obfity(…)

info/foto: Starostwo Powiatowe w Szczecinku

Powiatowi delegaci Świętego Mikołaja komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com