:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Powiatowy Dzień Dziecka w Szczecinku!

Kiedy: 2017-06-03 , godzina: 14:00 | Gdzie: OSiR

Imprezy Sapik, Powiatowy Dzień Dziecka Szczecinku! - zdjęcie, fotografia

3 czerwca 2017 r. w Szczecinku odbędzie się wielki piknik z okazji ulubionego święta wszystkich dzieci! SAPiK oraz OSiR zapraszają wszystkie dzieciaki do wspólnej zabawy oraz hucznego świętowania tego wyjątkowego wydarzenia. „Powiatowy Dzień Dziecka” odbędzie się na stadionie miejskim. Zabawę zaczynamy już od godziny 14:00! A w programie przygotowaliśmy m.in.: mega park urządzeń dmuchanych, laserowy paintball, pokazy szczudlarzy i wielkie bańki mydlane, fotobudkę, malowanie buziek, potyczki sportowe, miasteczko ruchu drogowego, stoiska gastronomiczne i handlowe oraz wiele innych atrakcji gwarantujących moc niezapomnianych wrażeń!

W tym dniu w ramach I Ogólnopolskich Zawodów Spinningowych z łodzi dla osób niepełnosprawnych zapraszamy także na koncert byłej wokalistki legendarnego zespołu Varius Manx – Moniki Kuszyńskiej!

 

Powiatowy Dzień Dziecka w Szczecinku! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się