:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C rozproszone chmury

Powstanie Wielkopolskie okiem uczniów. Film z SP1 w trzecim etapie konkursu!

Jak ciekawie i skutecznie zainteresować dzieci młodzież nauką historii? Świetnym pomysłem jest udział w rozmaitych multimedialnych projektach. W takie twórcze i poszerzające wiedzę przedsięwzięcie zaangażowała się niedawno społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Szczecinku. Drużyna ze szczecineckiej „jedynki” wzięła udział w konkursie na spot o Powstaniu Wielkopolskim. Na razie wszystko idzie znakomicie, bowiem dzieci wraz z opiekunami zakwalifikowały się do trzeciego etapu konkursu. Teraz decydujące są głosy internautów. Co ważne, pomóc mogą wszyscy!


Jak zagłosować na filmik przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinku? Wystarczy kliknąć w link: http://kulturapiastowdladzieci.pl/index.php/pl/konkurs, odnaleźć nazwę SP1, a następnie kliknąć na „Głosowanie” po lewej stronie przy nazwie Szkoły Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza. 
Dodajmy. Konkurs dla dzieci pn. „Tu Powstała Polska – Tu wygrała Polska. 100 – lecie Powstania Wielkopolskiego” organizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie. Okazją do zorganizowania plebiscytu jest 100. rocznica Powstania Wielkopolskiego. Obecnie trwa II etap konkursu. Głosowanie trwa do 4 czerwca do godziny 24:00. Cztery drużyny, których filmy zdobędą największą ilość głosów Internautów, odbiorą główną nagrodę, czyli udział w trzydniowej wycieczce do Gniezna we wrześniu tego roku. 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


powstanie wielkopolskie spot sp1 szczecinek film konkurs projekt - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się