:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  25°C lekkie zachmurzenie

Pożar hali w WZ Eurocopert

Wczoraj, około godz. 13.00 w jednej z hal WZ Eurocopert zapalił się wózek widłowy. Od niego zajął się magazynowany towar, natychmiast uruchomił się alarm pożarowy. Trwała ewakuacja. Na ul. Koszalińskiej w ciągu 6 minut pojawiły się pierwsze jednostki straży pożarnej.

W komplecie w ciągu 16 minut byli już wszyscy: trzy jednostki JRG Szczecinek, OSP Parsęcko i OSP Gwda Wielka. Policja zatrzymała ruch na odcinku ulicy Koszalińskiej. Strażacy przeprowadzili oddymianie budynku i jego rozpoznanie, ustalili źródło ognia i ugasili je.
Dwóch pracowników, którzy na własną rękę próbowało opanować pożar, uskarżało się na bóle głowy, zajęła się nimi ekipa ratunkowa. Po sprawdzeniu listy obecności pracowników okazało się, że nikogo nie brakuje. 
Oczywiście, były to zaplanowane ćwiczenia, które odbyły się w czwartek na terenie zakładu znanego, szczecineckiego producenta kopert. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z planem. Całość trwała od 13.00 do 14.00.

 

foto/wideo: Wojciech Żukowski / Grzegorz Grzybek


wz eurocoperk pożar straż towar magazyn alarm wózek widłowy - komentarze opinie

  • Tadek - niezalogowany 2018-07-28 00:29:10

    Akcja pełna profeska! Aż miło się patrzyło jak dobrze jest straż zorganizowana !

Dodajesz jako: Zaloguj się