:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C lekki deszcz

Pożar sadzy w kominie, pustostanu i drzewo na drodze

temat.net: archiwum, Pożar sadzy kominie pustostanu drzewo drodze - zdjęcie, fotografia

W minionym tygodniu szczecineccy strażacy usuwali skutki dwóch miejscowych zagrożeń i gasili trzy pożary. – Do zdarzeń doszło m.in. w Szczecinku, Bornem Sulinowie i Białym Borze – mówi „Tematowi” st. kpt. Jacek Dylewski, zastępca Komendanta PSP w Szczecinku.

    W niedzielę (27.10) strażacy badali powietrze na ewentualną zawartość tlenku węgla. – Problem zgłosili mieszkańcy lokalu w budynku przy ul. Wyszyńskiego. Urządzenia pomiarowe nie wykazały zagrożenia – dodaje oficer. – Tego samego dnia usuwaliśmy drzewo, które padło i zatarasowało ulicę Bobolicką w Białym Borze.

 

    Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza PSP brała też udział w akcji gaszenia 3 pożarów. – W środę (23.10) w budynku mieszkalnym w Wilczych Laskach zapaliła się sadza w kominie – mówi st. kpt. J. Dylewski. – Dzień później do podobnego zdarzenia doszło w Sępólnie Wielkim. Na szczęście ogień nie rozprzestrzenił się. Z kolei w niedzielę (27.10) doszło do pożaru pustostanu. Zdarzenie miało miejsce przy Alei Niepodległości w Bornem Sulinowie. (sw)

Pożar sadzy w kominie, pustostanu i drzewo na drodze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com