:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C lekki deszcz

Pożar w Wierzchowie - na szczęście bez ofiar


Powiatowe Stanowisko Kierowania Straży Pożarnej w Szczecinku zostało zaalarmowane w sobotę (20.08) o godz. 19.50. W Wierzchowie w ogniu stanęło poddasze budynku jednorodzinnego. W akcji ratowniczo - gaśniczej wzięło udział 6 zastępów strażackich, w tym 3 jednostki OSP i 3 JRG. Jak nas poinformował dyżurny operacyjny PSK PSP, na szczęście obyło się bez ofiar. Straty są duże. Biegli wyjaśnią też przyczynę zaprószenia ognia.

Więcej o tym zdarzeniu przeczytacie w tygodniowym raporcie Straży Pożarnej w najbliższym, czwartkowym wydaniu papierowym "Tematu Szczecineckiego". (sw)

Pożar w Wierzchowie - na szczęście bez ofiar komentarze opinie

 • mieszkaniec gwdy - niezalogowany 2011-08-25 23:01:35

  nawiązując do tego pożaru chciałbym żeby ktoś w końcu zainteresował się osp Gwda Wielka bo to co się dzieje w remizie to jest katastrofa libacja za libacją.po tym nieszczęsnym pożarze w Wierzchowie proszę sprawdzić po jakim czasie wyjechał wóz bojowy z remizy [gdzie były klucze od remizy i kto je miał przy sobie]

 • wierzchowo - niezalogowany 2011-08-23 21:32:32

  nie zyczylem im tego ale zawsze byli "wyzsi"

 • mieszkanka - niezalogowany 2011-08-21 14:16:11

  ..a we wsi hydrantów ppoż jak na lekarstwo

 • EWEXA - niezalogowany 2011-08-21 12:41:12

  Bardzo mi Żal tej znajomej rodziny, tak niedawno wyremontowali ten piękny domek, a tu takie nieszczescie,bardzo im współczuje-mieszkanka WIERZCHOWA.:(

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com