:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

Pożyczka na Botox. Anatomia kompleksów

Pożyczka na Botox. Anatomia kompleksów.

Gdy wczoraj w radiu jak usłyszałam informację, że Polki najczęściej zadłużają się na Botox, czy tam kwas hialuronowy oraz inne zabiegi medycyny estetycznej, to myślałam, że spadnę z krzesła.

Rzeczywiście można zauważyć taką tendencję czy to w telewizji, czy też w portalach społecznościowych - takich jak ostatnio bardzo popularny Instagram, że kobiety robią z sobą różne dziwne rzeczy. Te wielkie wargi, twarze napompowane o nienaturalnym kształcie, sztuczne i lalkowate itd. Abstrahując od pojęcia piękna, które dla mnie wiąże się z naturalnością, każdy ma inny gust i o nich się nie dyskutuje podobno, ale brać na takie rzeczy kredyty i pożyczki? Zadłużać się? O co chodzi, bo trudno mi to ogarnąć? Czy polskie kobiety są aż tak zakompleksione, że wmawiają sobie iż zabiegi medycyny estetycznej odmienią ich wygląd samoocenę i całe życie? Nie potrafię tego zrozumieć.

Koleżanka niedawno sobie wstrzyknęła bodajże kwas hialuronowy, czy coś w tym stylu, w celu powiększenia ust. Jak na moje oko wygląda jakby się przyssała do rury z odkurzacza i wyjęła z niej te usta, ale jej się podoba. Przy okazji wyjęła na to pieniądze z konta bez informowania męża. Także jestem w stanie uwierzyć, że kobiety rzeczywiście biorą na takie rzeczy pożyczki i kredyty. Teraz pełno reklam darmowych pożyczek Vivus, Lendon, Wonga  itp. Tylko, że one są niby darmowe na krótki okres, a prawda jest taka, że poza promocją lub gdy nie spełni się jakichś warunków tej promocji,  to te pożyczki są oprocentowane na kilkaset procent. Tak samo w bankach, może nie ma tak wielkiego oprocentowania jak przy takich pożyczkach jak Vivus, Lendon, czy Wonga itp., ale też w reklamie zawsze podają 5%, a obok prawdziwe oprocentowanie RRSO na 20% i ludzie się na to łapią, a jak ktoś jest na tyle głupi, żeby zniszczyć sobie twarz, bo sobie coś ubzdura, to i pewnie pożyczek też nie bierze w sposób rozsądny. Żeby uniknąć jakichś pretensji, ze strony tych wymienionych z nazwy firm napiszę, że ja nie kwestionuję, że pierwsza pożyczka w Vivus jest darmowa dla nowych klientów. Wiem, że na temat pierwszej darmowej pożyczki w sieci są pozytywne opinie o Vivus - link do źródła: opinie o Vivus. Pożyczki i kredyty powinno się jednak zaciągać z głową, gdy jest to niezbędne np. dla ratowania zdrowi, czy życia, a nie na takie głupoty.

Nie wiem dla kogo w zasadzie te kobiety to robią, bo stwierdzenie w stylu „stroję się dla siebie” tak naprawdę jest abstrakcyjnym sloganem. Każda z nas chyba w domu siedzi w wygodnym dresie. Mężczyznom, tym których znam, też się to nie podoba, a przynajmniej nie znam takiego, któremu by się podobało. Chyba, że obracam się w specyficznym środowisku.

Morał z tego taki, że kompleksy mogą zatruć umysł kobiety do takiego stopnia, że nie tylko się oszpeci, ale jeszcze zadłuży.


botox pożyczka kompleksy daria nowakowska blog - komentarze opinie

  • gość 2017-08-23 20:21:29

    Ile masz lat blogerko?:)) i pokaż swoje zdjęcie:))) to wtedy pogadamy o operacjach:)))

Dodajesz jako: Zaloguj się