:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

Pracownicy elektromarketu wyremontowali salę w przedszkolu

Już jest – nowa, odświeżona i przede wszystkim bezpieczniejsza sala dydaktyczna w Przedszkolu Publicznym im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku. Wszystko dzięki fundacji „Włącz się” oraz rzecz jasna, dzięki pracownikom firmy Media Expert. To oni, poświęcając swój wolny czas, podjęli się modernizacji przedszkolnej sali. Sami zdemontowali stare i niezgodne z bezpieczeństwem przeciwpożarowym elementem. Sami też zatroszczyli się o to, by przedszkolaki ze swojej nowej sali były jak najbardziej zadowolone. 


Przypomnijmy. Remont pomieszczenia dydaktycznego w publicznym przedszkolu był możliwy dzięki porozumieniu, jakie zawarła dyrekcja przedszkola ze wspomnianą fundacją.

- Udało nam się nakłonić wspomnianą fundację do pomocy również nami

– wyjawiła nam wcześniej Barbara Żeromska, dyrektor placówki.

- Nasza sala wymagała remontu. Napisałam do fundacji taką prośbę. Pomógł mi jeden pracownik Media Expert, który tak naprawdę dał mi znać wcześniej, że w ogóle jest taka inicjatywa. Wkrótce okazało się, że taką pomoc uzyskaliśmy. 


Co ważne oprócz funduszy na remont i pomocnych rąk pracowników wspomnianej firmy, przedszkole otrzymało jeszcze od fundacji kilka dodatkowych prezentów. To m.in. tablice dydaktyczne dla dzieci. – Wszystko prezentuje się fantastycznie. Mam nadzieję, że zarówno nowa sala, jak również nowe pomoce dydaktyczne spodobają się naszym małym podopiecznym – dodaje dyrektor. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


przedszkole makuszyńskiego media expert remont włącz się - komentarze opinie

  • gość 2018-08-10 16:05:13

    No i pięknie...

  • gość 2018-08-11 21:48:27

    praca była nie łatwa, ale teraz dzieciaki będą miały lepiej. Staraliśmy się jak mogliśmy by zrobić to szybko ale i dobrze :)

Dodajesz jako: Zaloguj się