:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C rozproszone chmury

Praktyki zawodowe odbędą w Londynie

Dzieci i młodzież, Praktyki zawodowe odbędą Londynie - zdjęcie, fotografia

W Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej realizowany jest projekt europejski finansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) - Europejskie praktyki zawodowe- szansa na rozwój osobisty i podniesienie umiejętności naszych uczniów. W ramach projektu jeszcze w styczniu tego roku grupa 12 uczniów z klas trzecich i czwartych z trzech typów technikum- technikum organizacji reklamy, technikum ekonomicznego oraz technikum informatycznego wyjedzie na dwutygodniowe praktyki do Londynu, gdzie będzie podwyższać swoje kwalifikacje, zdobywać cenne doświadczenie oraz szlifować język angielski w tamtejszych firmach. Druga grupa uczniów wyjedzie również do Londynu w przyszłym roku szkolnym. Przelot, zakwaterowanie u rodzin brytyjskich oraz wyżywienie uczniów są finansowane całkowicie ze środków unijnych.

Projekt Europejskie praktyki zawodowe- szansa na rozwój osobisty i podniesienie umiejętności naszych uczniów jest już drugim projektem europejskim realizowanym w ZS nr 1. W latach 2014- 2016 szkoła brała udział w projekcie FOCUS w ramach programu Erasmus +, który polegał na współpracy 6 państw- Turcji, Litwy, Hiszpanii, Włoch, Niemiec oraz Polski.


Koordynator projektu - Ewa Pawenta

Opiekun grupy- Magdalena Rosińska


Praktyki zawodowe odbędą w Londynie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com