:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Prawie 45 tysięcy złotych trafiło do Wiktora

Już po raz piąty Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe zorganizowało w Szczecinku turniej charytatywny. Tym razem akcja miała na celu pomoc choremu na dziecięce porażenie mózgowe Wiktorowi Gringiel z Barwic. W czwartek (8.12) organizatorzy turnieju ogłosili wyniki zbiórki. Uczestnicy akcji charytatywnej okazali się niezwykle hojni. Na pomoc choremu chłopcu udało się zebrać kwotę 44 881,18 zł.

- Kilka miesięcy pracowaliśmy na to, aby ta impreza nam się udała. Ponad 44 tys. zł to kwota, którą udało nam się zebrać dzięki wielkiej woli, sympatyków, ale też ogromnego serca mieszkańców Szczecinka i powiatu szczecineckiego – poinformował prezes Porozumienia Samorządowego, starosta Krzysztof Lis.

Prawie 45 tysięcy złotych trafiło do Wiktora from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

- Chciałbym wszystkim gorąco podziękować. Dzięki waszemu wsparciu mama Wiktora, pani Justyna otrzyma dzisiaj czek. Mam nadzieję, że uda się zakupić Wiktorowi specjalistyczny komputer i że przez najbliższych kilka miesięcy Wiktor będzie miał zapewnioną odpowiednią rehabilitację – dodał starosta, przekazując symboliczny czek mamie chorego chłopca. Pani Justyna nie kryła swojego wzruszenia.

- To jest ogromna suma – podkreśliła Bożena Kawczyńska, radna Rady Powiatu, dyrektor Przedszkola Niepublicznego Miś. – To ogromna suma dla matki samotnej, niepracującej, utrzymującej się z zasiłku opiekuńczego i z wielkich serc dobrych ludzi. 44 tys. zł pomogą ułatwić dojście do korzystania z rehabilitacji, z lepszego leczenia, pomoże nawet w dojazdach. 

Jak podkreśliła Bożena Kawczyńska to dotąd najwyższa suma, jaką udało się zebrać stowarzyszeniu podczas akcji charytatywnych: – Mamy nadzieję, że dzięki ludziom dobrej woli to samo powtórzy się na Balu Charytatywnym, który odbędzie się 3 lutego. Już teraz wszystkich na to wydarzenie serdecznie zapraszamy.

 

Prawie 45 tysięcy złotych trafiło do Wiktora komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com