:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

"Prawko" w Szczecinku. Mamy oddział terenowy Ośrodka Ruchu Drogowego

Powiat,

Wciąż trwa proces procedowania zmierzający do utworzenia w Szczecinku Oddziału Terenowego ZORD Koszalin - informuje Starostwo Powiatowe w Szczecinku. - Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami pierwsze egzaminy w naszym mieście odbędą się już na początku kwietnia.

Dzisiaj (17.02) Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis i Dyrektor Zachodniopomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koszalinie Eugeniusz Romanów spotkali się po raz kolejny aby parafować stosowne umowy dotyczące m.in. użyczenia przez Powiat Szczecinecki nieruchomości w której mieścić się będzie przyszła baza ośrodka. Mowa tu o Zakładzie Obsługi Nieruchomości znajdującym się przy ulicy Kościuszki. Na tę okoliczność w spotkaniu uczestniczył kierownik placówki Sławomir Elegańczyk. Obecny był również Radny Sejmiku Wojewódzkiego Adam Wyszomirski, który od samego początku wspiera przedsięwzięcie. 

Podpisane umowy zostaną przedłożone Marszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego. Zarząd Województwa podejmując odpowiednią uchwałę  może dopiero zdecydować o utworzeniu w Szczecinku Oddziału Terenowego ZORD Koszalin.


"Prawko" w Szczecinku. Mamy oddział terenowy Ośrodka Ruchu Drogowego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com