:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  18°C rozproszone chmury

Premiera filmu "Dwie Korony"

Kiedy: 2017-10-15 , godzina: 13:00 | Gdzie: kino Wolność

Imprezy Sapik, Premiera filmu

Premiera filmu ,,Dwie korony'' oraz spotkanie z reżyserem i aktorami w ramach VII Dni Kultury Chrześcijańskiej.

W niedzielę 15 października, zapraszamy do Kina Wolność na premierę filmu pt.,"Dwie korony'', która odbędzie się o godzinie 14:00. Natomiast godzinę wcześniej, czyli o 13:00, również w Kinie Wolność, odbędzie się spotkanie z reżyserem Michałem Kondratem oraz z aktorami.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie Kina Wolność.

Film "Dwie korony'' ukazuje nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej decyzji o oddaniu życia za współwięźnia w Auschwitz. Zdjęcia dokumentalne zostały zrealizowane w Polsce, Japonii i we Włoszech. W warstwie fabularnej filmu występują znakomici polscy aktorzy: Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Maciej Musiał, Antoni Pawlicki, Dominika Figurska, Sławomir Orzechowski i inni. W części dokumentalnej wypowiadają się znawcy życia o. Maksymiliana: osoby duchowne i świeckie, między innymi Kazimierz Piechowski, który spotkał o. Maksymiliana w czasie pobytu w obozie, a słowa, które od niego wówczas usłyszał przemieniły go i ukierunkowały duchowo na całe życie...

Serdecznie zapraszamy na film oraz na spotkanie z reżyserem aktorami!


Premiera filmu "Dwie Korony" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się