:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C całkowite zachmurzenie

Prezydent RP w Szczecinku

temat.net: archiwum, Prezydent Szczecinku - zdjęcie, fotografia

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski złoży wizytę w Szczecinku. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, dojdzie do niej w czwartek 7 listopada, w dniu, w którym prezydent będzie przebywał wśród ćwiczących żołnierzy NATO na Poligonie Drawskim (ćwiczenia pk. „Steadfad Jazz 2013”)

    - 7 listopada Pan Prezydent złoży wizytę w województwie zachodniopomorskim – poinformowano nas w Biurze Prasowym Prezydenta RP. – Nie jest znany jeszcze dokładny plan wizyty. Podamy go dziennikarzom na kilka dni przed tym wydarzeniem.

    Wczoraj (wtorek 22.10) w Urzędzie Miasta przebywali pracownicy Kancelarii Prezydenta i oficerowie Biura Ochrony Rządu. Ratusz – ze zrozumiałych względów – nie podaje szczegółów przebiegu tej wizyty.

    Jak nas poinformował rzecznik prasowy Urzędu Miasta Tomasz Czuk, do prawdopodobnej wizyty prezydenta miałoby dojść w związku z ogłoszeniem wyników prestiżowego konkursu (prowadzony jest pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP) na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce, w kategorii „Rewitalizowana przestrzeń publiczna w zieleni”.

    - Jury Konkursu przyznało Szczecinkowi główną nagrodę. Spośród 19 propozycji urbanistycznych, które znalazły się w drugiej turze konkursu, najwyżej oceniono projekt pod nazwą „Rewitalizacja zabytkowego Parku Miejskiego w Szczecinku” – mówi „Tematowi Tomasz Czuk. 

    Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie dyplomów Towarzystwa Urbanistów Polskich odbędzie się w środę 6 listopada br. podczas Gali Wieczornej na konferencji Future4Build, odbywającej się na terenie EXPO XXI w Warszawie. (sw)

Foto – TEMAT Szczecinecki: Prezydent Bronisław Komorowski wśród żołnierzy podczas obchodów Święta Wojsk Lądowych na poligonie drawskim 12 września 2011 roku. 


Prezydent RP w Szczecinku komentarze opinie

  • zbycho52 - niezalogowany 2013-10-23 13:34:52

    No to obwodnica juz pewna,ale tylko w obietnicach,bo przeciez napewno najwazniejsza osoba w Polsce tez obieca obwodnice.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com