:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Prokurator pyta ratusz o uchwały

Prokurator pyta ratusz o uchwały

Prokuratura Rejonowa w Szczecinku pyta o uchwały dotyczące prawa miejscowego i prosi o ich kserokopie. Taki wniosek wpłynął do Biura Rady Miasta. Chodzi o wszystkie akty prawa miejscowego wydane przez Radę Miasta Szczecinek w okresie od 01.04.2017r. do 30.09.2017r. wraz z ich uzasadnieniami, informacją o dacie i miejscu publikacji oraz wskazaniem, czy dany akt był zmieniony lub uchylony.

I choć wstęp brzmi, do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić podczas tej kadencji w ratuszu, dość sensacyjnie, tym razem jednak to zwykła, regularna procedura.

Mamy obowiązek sprawowania kontroli nad aktami prawa miejscowego - mówi Tematowi szef Prokuratury Rejonowej w Szczecinku, Ryszard Bugaj. - To działania w ramach statutu prokuratury. Podejmujemy takie weryfikacyjne działania regularnie.

Każdy z urzędów corocznie proszony jest przez prokuraturę o dokumenty, i oczywiście ich nie odmawia. Tej żmudnej weryfikacji podlegają wszystkie urzędy na terenie działania Prokuratury Rejonowej w Szczecinku. A ten jest dość spory, bo od Szczecinka, aż po… Bobolice.

 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


prokurator uchwały ratusz szczecinek - komentarze opinie

 • gość 2017-10-09 20:03:46

  A może ta kontrola ma coś wspólnego z wprowadzeniem radnych w błąd przez burmistrza JHD w związku z wysłaniem do zaopiniowania zamienionego projektu in vitro - nie tego formalnie przyjętego przez Radę Miasta? Idąc za informacją filmową TV Zachód program z dnia 10.08.2017pt. "In vitro z kłopotami"

 • Gość - niezalogowany 2017-10-09 20:06:21

  PR Szczecinek - urzędnicy mogą spać spokojnie.

 • gość 2017-10-10 23:08:17

  ... mamy obowiązek rutynowej kontroli ( mówi prokuratora). Gdyby nie zacisk pięści na gardle przez Ministra Sprawiedliwości nie byłoby tej kontroli a szpitalik i obywatel Jajec robili by swoje. W Szczecinku może nie ośmiornica, ale meduza jest z pewnością. "Obyś chciał tu żyć" - i niektórzy, złodz8eje, szarlatani, pseudo biznesmeni i samorządowcy żyją kosztem mieszkańców miasteczka.

 • 2017-10-11 11:43:32

  Kocham PiS za: 500 plus, za obniżenie wieku emerytalnego. za darmowe leki-dla ludzi starszych, za 2 tyś najmniejszej pensji, za dbanie o pracowników za co chwali prezes Solidarności Andrzej Duda, za obniżenie wieku emerytalnego, ZA pozbycie się Milicjantów z Policji, Za reformę prokuratury i Sadownictwa, gdyż były to ŚWIĘTE KROWY Za Nie wpuszczenie do Polski tzw. "TERRORYSTÓW" = Za WSZYSTKO – ALE za to nie lubię partii PO za CO Wiec odpowiem: Za niszczenie biednych ludzi za podwyższenie podatku WAT, Za niszczenie Polskiej gospodarki ( FSO, STOCZNIE i inne…) za KOLESIOSTWO i wkręcanie na stanowiska: rodziny i przyjaciół oraz syna burmistrza za Niemiecką telewizje TVN. - Możecie pisać i pisać ale Sondaże wyborcze mówią o wszystkim. TAKA JEST PRAWDA KTÓRA BOLI Partii PO i Bankowca NOWOCZESNEJ Petru !. A PO Czym Się Pochwali ? Przez 8 Lat Niszczyli Nasz Kraj i To Co Merkel kazała To Tusk Robił i W Nagrodę Dostał Się Do Sztrasburga – Taka Prawda !. Biedny człowiek na ulice nie wyszedł, gdyż się bał i był po-prostu za słaby !. A TERAZ WAS TO BOLI PRYWACIARZE I BANKOWCY GDYŻ NIE MOŻECIE KRAŚĆ !

 • gość 2017-10-11 14:30:17

  To nie była kradzież, to był rozbiór polski, banda złodziei gdzie złodziej złodzieja złodziejem poganiał, a najbardziej cierpaiały i cierpią do dziś wsie i miasteczka gdzie to złodziejskie bydło jeszcze tkwi, tkwi w szlamie swoich układów układzików i całej wzajemnej koligacji, mam wiarę że włapko przejdzie w wikipedii do historii jako odrażający włapko i tak mu zostanie odrażającemu złodziejowi, mam wiarę że kiedy ta prawowita władza się umocni to ci wszyscy włapko zostaną jednak rozliczeni bo miejsce tego odrażającego bydła jest w wiezieniu a nie w ratuszu starostwie pcperze mopsie itd itd we wszelkiej państwówce, dożyłem czasów że zdrajca polski który błagał swojego czerwonego pana o interwencję w stanie wojennym i o użycie siły wobec polaków przestał być generałem, to zacne i tej sprawiedliwości stała się zadość, mam pełną wiarę że dożyję czasów iż wapko i całe to plugastwo zostanie rozliczone.

Dodajesz jako: Zaloguj się