:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Przeciw aborcji będą protestować na placu Wolności

Aktualności, Przeciw aborcji będą protestować placu Wolności - zdjęcie, fotografia

Czarne marsze już były. Teraz czas na pikiety obrońców życia. Ruchy pro-life działające w całej Polsce gromadzą swoich zwolenników i wychodzą na ulice. Także w Szczecinku. Fundacja Pro – Prawo do życia Szczecinek w najbliższą sobotę, 21 o godzinie 12.00 organizuje przed szczecineckim ratuszem manifestację. Organizatorzy liczą, że wszyscy, którym nie jest obojętny los nienarodzonych dzieci, wezmą w tym wydarzeniu udział.

- Stańmy razem w imieniu tych najmniejszych, bezbronnych, tych którzy nie mają już prawa do życia, tych, którzy zostali zamordowani, zanim się urodzili. Przyjdź i wyraź swój sprzeciw. Nie bądź bierny Bierność zabija. STOP ABORCJI – w taki sposób zachęcają do udziału w pikiecie członkowie fundacji.

 

Warto nadmienić, że kilka tygodni temu taka pikieta antyaborcyjna zorganizowana przez Fundację Pro – Prawo do życia na placu Wolności już się odbyła. Wzięło w niej udział 6 osób, w tym 7-miesięczne dziecko. Manifestacja, choć tak naprawdę symboliczna, wzbudzała różne, także skrajne emocje. Czy podobnie będzie w sobotę? Przekonamy się za kilka dni. 

Przeciw aborcji będą protestować na placu Wolności komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com