:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C słabe opady deszczu

Przedszkolaki na profesjonalnej lekcji wypieków piernikowych pyszności

Święta tuż, tuż… To najlepsza pora, by właśnie teraz przygotować pyszne i aromatyczne, świąteczne wypieki. Do tradycyjnych bożonarodzeniowych smakołyków należą oczywiście pierniczki. Tylko jak je przygotować? W profesjonalnej lekcji produkcji słodkich, korzennych ciastek w cukierni Dolce Vita wzięły ostatnio udział dzieci z Przedszkola Publicznego im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku.


W niezapomnianych warsztatach robienia pierniczków uczestniczyły 4, 5 i 6-latki. Wcześniej dzieci długo rozmawiały o tym, jakie składniki są potrzebne do tego, by przygotować piernikowe ciasto. Potem po włożeniu mikołajkowych czapeczek mogły już śmiało formować pierniczkowe choineczki, gwiazdki i ludziki. Jak podkreślały opiekujące się przedszkolakami panie wychowawczynie taka lekcja była dla małych cukierników powodem do wielkiej radości.

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


dolce vita szczecinek przedszkole 11 makuszyński - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się