:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

Puchar Tymbarku: AP na podium

piłka nożna, Puchar Tymbarku podium - zdjęcie, fotografia

Piłkarze Akademii Piłkarskiej Szczecinek z kategorii U-8 drugi rok z rzędu zameldowali się na podium wojewódzkiego finału turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku! Najlepszym bramkarzem zawodów wybrany został Bruno Kuczyński - informuje Szymon Bibik, prezes AP Szczecinek.

Tegoroczny sukces był możliwy dzięki wsparciu firmy Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. oraz pracy pięciu trenerów. Oprócz nominalnego rocznika 2009 do „brązowej” drużyny zgłoszeni byli także chłopcy urodzeni w 2010 roku oraz ośmiolatkowie, którzy na co dzień trenują w starszej grupie szkoleniowej. Tak więc oprócz Mateusza Malczyka i Kamila Kota wyróżnić należy także trenerów Krzysztofa Kutrowskiego, Szymona Dobrosielskiego oraz Huberta Czeszczewika.

Na największe brawa zasłużyli jednak zawodnicy: Bruno Kuczyński, Filip Szafraniec, Mateusz Pałubicki, Dawid Kostecki, Adam Susiak, Jędrzej Cieślak, Patryk Stolarczyk, Dominik Stępień, Łukasz Nazarewski i Grzegorz Konopiński. W sobotnim turnieju ustąpili pola jedynie reprezentantom zdecydowanie większych ośrodków ze Szczecina i Koszalina.

Wojewódzkie finały w Szczecinku wciąż trwają. We wtorek zagrają w nich podopieczni Jarosława Kozaneckiego i Doriana Pacałaty z kategorii U-10.

 

info/foto: AP Szczecinek

Puchar Tymbarku: AP na podium komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com