:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Radio Szczecinek - pozdrowienia na antenie!

Radio Szczecinek - pozdrowienia na antenie!

Trwa emisja testowa Radia Szczecinek. To ma być pierwsze internetowe radio ze Szczecinka i pierwsze, po latach nieobecności, skupione wyłącznie na sprawach lokalnych. Będzie tylko o mieście i jego sprawach, ale... nie zawsze na poważnie.

Już teraz nadajemy serwisy informacyjne oraz najlepszą muzykę z całą masą nowości, która umili poranny start i cały dzień w pracy. Tak naprawdę wszystko jeszcze przed nami, ale postanowiliśmy dłużej nie odwlekać startu.

Już dziś można za pośrednictwem radyjka w Internecie zrobić komuś miłą niespodziankę i go pozdrowić! Można pozdrowić głośną sąsiadkę zza ściany, babcię, żonę, teściową, ulubionego sprzedawcę, kominiarza, kumpla od piwa bądź po prostu powiedzieć coś miłego (przypominamy: komu tylko chcesz) - nic prostszego! :)

Tydzień temu poszło Wam całkiem nieźle, ale w tym - chcemy i prosimy więcej. A może idźmy dalej? Może powiedzcie nam co Was wkurza, co dziś myślicie, czym martwicie, albo cieszycie! Pamiętajcie tylko, że na antenę trafią jedynie kulturalne wypowiedzi :D

Nagraj się dzwoniąc pod nr telefonu 94 717 72 02. Twoje pozdrowienia wyemitujemy na naszej antenie w piątek (jutro!) od godziny 18:00 :)
Cały blok pojawi się potem naszych stronach.

Radia Szczecinek możesz słuchać w Sieci w TuneIn lub w swoim ulubionym odtwarzaczu! Szczegóły na Szczecinek.com/radio. Na tej stronie znajdziecie też formularz do przesyłania pozdrowień.

Jesteśmy otwarci na Wasze uwagi i sugestie (piszcie tędy https://szczecinek.com/kontakt), są piekielnie ważne. I bądźcie wyrozumali, bawimy się za swoje ;)

Do usłyszenia! :)


radio szczecinek pozdrowienia - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-10-12 18:35:28

    To można wszystkich nauczycieli pozdrowić. Wakacji przez cały rok, samych najlepszych uczniów i dyrektorów, podwyżek i jak najdłuższych przerw. A co :)

  • gość 2017-10-13 11:37:15

    Pozdrawiam głodujących rotacyjnie lekarzy

Dodajesz jako: Zaloguj się