:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

Ratownicy Ratownictwa Life oraz Tadmedu będą uczyli pierwszej pomocy

Kiedy: 2017-09-20 , godzina: 16:00 | Gdzie: budynek d. SzOK ul. Bartoszewskiego

Ratownicy Tadmedu będą uczyli pierwszej pomocy

To będzie kolejna okazja do tego, by zgłębić swoją wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy. Niedługo z mieszkańcami Szczecinka spotkają się przedstawiciele krakowskiego „Ratownictwa Life”. Ratownicy wraz z wolontariuszami OGR Tadmed będą uczyć, jak uratować komuś życie. Przy okazji zaprezentują metody ratownictwa z zastosowaniem schematów użycia defibrylatorów AED.

 

Jak informują organizatorzy spotkania, OGR Tadmed: „Ratownictwo Life” to połączenie pasji, zainteresowań ze sposobem na życie. Działania grupy oparte są na pozytywnym przekazie dla ludzi i społeczności. Poprzez swoje szkolenia krakowscy ratownicy prowadzą popularyzację ratowania zdrowia i życia. Dają także możliwość sprawdzenia znanych technik ratownictwa na dostępnych na rynku produktach.

Podczas spotkania w Szczecinku odbędą się ćwiczenia schematów użycia AED na fantomach. Dlatego organizatorzy szczególnie zapraszają na to wydarzenie strażaków, ratowników, policjantów i inne służby. Ale nie tylko. W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani udzielaniem pomocy w nagłych przypadkach zatrzymania krążenia. Liczba miejsc ograniczona. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 września.

Spotkanie z ratownikami będzie miało miejsce 20 września o godzinie 16.00 w dawnym budynku SzOK-u przy ul. Bartoszewskiego. Szczegóły na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/115250622527071/

pierwsza pomoc tadmed życie defibrylator ratownicy life - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się