:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C całkowite zachmurzenie

"Rebeliantki" i ich noworoczny występ

Imprezy,

W ostatnich latach co roku „Rebeliantki” zabierają szczecinecką publiczność do różnych, wypełnionych tańcem i muzyką światów. Tradycji stało się zadość także teraz. W czwartek (9.02) wieczorem w kinie Wolność odbył się huczny Koncert Noworoczny. Zespołowi prowadzonemu przez Jarmilę Górę towarzyszyli przyjaciele z KTT Aida oraz ze studia wokalnego Krzysztofa Leśniewskiego.

Jak się okazało, różnorodność prezentowanych stylów i technik tańca, jakie od ponad trzydziestu lat prezentuje ZTW Rebelia, wciąż wywiera ogromne wrażenie na publiczności. Były pokazy odważne, były też słodkie, chwytające za serce; był także świat baśni i pozaziemskich, bajkowych postaci – słowem każdy, niezależnie od wieku, mógł odnaleźć coś dla siebie. Przede wszystkim jednak nie zabrakło dobrego ducha i pasji, które w połączeniu ze sobą sprawiły, że niemal każdy występ młodych tancerek i tancerzy był nagradzany przez publiczność gromkimi brawami.

"Rebeliantki" i ich noworoczny występ from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 


"Rebeliantki" i ich noworoczny występ komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com