:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C słabe opady deszczu

Remont Koszalińskiej - dofinansowany

Remont Koszalińskiej - dofinansowany

Remont ulicy Koszalińskiej przebiega zgodnie z planem. W tych dniach samorząd powiatowy odebrał znakomitą wiadomość. Otóż zadanie zostanie dofinansowane z budżetu państwa w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019. Warto przypomnieć, że Powiat aplikował o finansowe wsparcie odpowiednio wcześniej, ale zadanie znalazło się na liście rezerwowej. W związku z uwolnieniem części środków Powiat Szczecinecki na realizację przedsięwzięcia otrzyma 372 tys. zł.


Remontowi jest poddawany ponad czterystumetrowy odcinek, od skrzyżowania z drogą krajową nr 11, do skrzyżowana z ulicą Myśliwską. Nowa droga zostanie poszerzona do szerokości 7 metrów. Zakres prac przewiduje ponadto: przebudowę dwóch skrzyżowań, budowę nowych chodników, budowę i przebudowę zatok autobusowych i postojowych, budowę doświetlenia przejścia dla pieszych oraz przejścia dla pieszych z przejazdem rowerowym oraz nowe dosadzenia.
Wykonawcą inwestycji będzie Zakład Usług Transportowych Jan Bankiewicz z Marcelina. Całkowita wartość inwestycji wynosi ponad 1,3 miliona zł. Termin zakończenia prac ustalono na 15 października 2018 roku.

 

info/foto: Starostwo Powiatowe w Szczecinku

koszalińska remont budowa lista rezerwowa budżet - komentarze opinie

  • gość 2018-07-18 08:44:37

    Dlaczego pod nowo układaną kostką brukową jest tylko piach bez krzty cementu? Nie układa się kostki brukowej w ten sposób bowiem po zaledwie kilku latach deformacja chodnika jest 100 % pewna i cały koszt inwestycji to kompletne marnotrawstwo totalna niegospodarność , wykonawca robót doskonale wie choćby nawet był po wsi koszalin że przygotowaniem podłoża pod kostkę brukową jest tkz suchy beton czyli czyli cement mieszany z piaskiem, czy tego cementu nie ma czy nie ma na niego pieniędzy przy tej inwestycji czy po prostu ten cement rozpływa się do prywatnych posiadłości zleceniodawców robót z ratusza i starostwa?

  • Patryk - niezalogowany 2018-07-19 07:32:13

    Dlaczego remontuje się chodniki w dobrym stanie skonczył sie remont chodnika od nr 57 stan byl dobry z kostki a w przeciwną strone można nogi łamac tak sa wydawane nasze pieniądze to samo dzieje sie na innych ulicach przyjdzie zima pgk przejedzie cieszkim kilku tonowym sprzętem po chodnika i będziemy mieć nowy remont

Dodajesz jako: Zaloguj się