:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rok kolejnych wyborów. M. Golińska: Rozważam możliwość wystartowania

Małgorzata Golińska
Temat Szczecinecki 04/01/2019 06:05

Po zakończonych już wyborach samorządowych przyszedł czas na kolejne rozstrzygnięcia. Rok 2019 dla partii i polityków będzie nie tylko czasem pewnych zmian, ale przede wszystkim okresem walki o głosy swoich wyborców. W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy wybierzemy swoich przedstawicieli w Unii Europejskiej, jak również będziemy mieć możliwość by wziąć udział w wyborach do polskiego Parlamentu. Jeśli chodzi o Szczecinek, w kuluarach na razie wymienia się nazwiska dwóch potencjalnych kandydatów, którzy mogliby zawalczyć między sobą o głosy mieszkańców miasta i powiatu. Jedną z tych osób jest były burmistrz Jerzy Hardie-Douglas, obecny radny powiatowy (KO). Jego kontrkandydatką miałaby być obecna posłanka ziemi szczecineckiej, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska - Małgorzata Golińska (PiS).


Wiceminister środowiska w rozmowie z „Tematem” wyjawia, że rozważa możliwość ponownego ubiegania się o mandat poselski. Jak jednak podkreśla, na oficjalne deklaracje jest jeszcze za wcześnie.


- Każdy z nas myśli już o pewnych działaniach na przyszłość. Ja też rozważam możliwość ponownego wystartowania w wyborach

– mówi „Tematowi” Małgorzata Golińska. -

To będzie oczywiście decyzja struktur Prawa i Sprawiedliwości i Zarządu Okręgowego,

która osoba zagwarantuje najlepszy wynik wyborczy i realizację celów, które stawia sobie Prawo i Sprawiedliwość na kolejną kadencję. Więc to jeszcze będzie temat, który będzie w najbliższych tygodniach, może miesiącach, poddawany dyskusji. 
- Przed nami najbliższe wybory – dodaje nasza rozmówczyni. - Mam tutaj na myśli wybory do Europarlamentu. I na tym się dzisiaj koncentrujemy. Wydaje mi się, że przez wiele lat te wybory były traktowane przez Polaków jako takie wybory – nazwijmy to - drugiej kategorii. Wszystkim nam się wydawało, że one nie są tak bardzo ważne. Jednak działania ostatnich trzech lat i ingerencji również Komisji Europejskiej w wiele tematów wewnątrzkrajowych pokazują,

że warto mieć jednak w UE, w strukturach różnych tamtejszych instytucji i w samym Parlamencie Europejskim osoby, które walczą o polski interes.

Że warto jest mieć reprezentantów, którzy nie boją się stawiać polskiego interesu na równi z interesem innych krajów i którzy nie będą stawiać Polski na pozycji trochę takiego śmietnika Europy. 

Reklama

wybory golińska posłanka głosy parlament unia europejska kandydaci - komentarze opinie

 • gość 2019-01-04 08:30:57

  Jurek jakoś władzy w PO wiecie nie przejąłeś. Głosujcie na papę smerfa gdyż tylko on może ubogacić kronocinek. Więcej PM10 w unii i więcej Afryki w szczecinku. Drogie Czarne Parasolki jak wam Jura sprowadzi multikulti to prawo szariatu więcej niż pewne. Zamiast parasolek już kupujcie burki.

 • gość 2019-01-04 09:50:59

  JHD - zero szans na głos. Za bycie rzecznikiem fabryki i smród w mieście oraz wybujałe ego i za syna.

  MG - musiałbym poznać dokonania przez obecne 4 lata bo jak dotąd nic nie kojarzę.

  PIS jak i PO oceniam bardzo słabo. PO wyprzedało polskę, zadłużyło, ukradło OFE a afera goni aferę. Co do PiS - to nie podoba mi mi się socjal oraz drożyzna+ oraz te wszystkie plusowe programy oraz skupianie się na komisjach zamiast na poprawie tej prawnej stajni augiasza. Reforma ZUS - beznadziejna, obniżki podatków dla firm - pod publiczkę.

  Także obie partie - słabo.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-04 10:01:38

  Gada od czapy.

 • gość 2019-01-04 12:01:57

  Ostatnia rzecz, jaka jest Polsce w tej chwili potrzebna, to PiS w europarlamencie. Litości...

 • gość 2019-01-04 14:04:17

  Głosujcie na JHD, będzie więcej socjalu (dla migrantów z Czarnego Lądu). Jeszcze tylko meczetu tu nie mamy ale platforma z nowoczesną załatwią fundusze z eurokołchozu i inwestora z Dubaju.

 • Magic - niezalogowany 2019-01-04 17:14:19

  Mam pytanie, czy M.G. coś pozytywnego zadziałała na rzecz Szczecinka? Nie kojarzę oprócz noszenia nazwiska po jakże trzcigodnym Marianie Golińskim, który dużo zdziałał i poświęcał się na rzecz mieszkańców.

 • gość 2019-01-04 17:14:28

  Nie głosujcie na lokalny PiS. W strukturach jest rozłam a cały zarząd łącznie z Posłanką maja członków i ich sprawy głęboko i szeroko. Organizacja wewnątrz kuleje i nie wiadomo czy PiS w Szczecinku będzie W PRZYSZŁOŚCI istniał.

 • gość 2019-01-04 18:29:37

  Czy coś pozytywnego zdziałała? A nie lobbowała w sprawie obwodnicy, szpitala i innych inwestycji? A zmiany w prawie o czystym powietrzu? Jasne, że pomostu żadnego nie wybudowała i nie stawia zjeżdżalni dla narciarzy, bo przecież dla szczecineckich platformersów tylko to się liczy :) :) poczekamy, może będzie można kiedyś solidnie rozliczyć JHD ;)

 • Gość - niezalogowany 2019-01-04 21:46:32

  Właśnie widać po uzyskanej odpowiedzi, że M.G zależy głównie na rozliczaniu, a nie budowaniu jedności lokalnej.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-05 09:57:17

  Dobrze że w Radzie Powiatu i w Radzie Miasta nie mu już pasożyta zwanego RdS. Są ludzie z nim związani ale w mediach ta nazwa juz nie zaistnieje więc niebawem każdy zapomni o tych karierowiczach żerujących na prawicowym elektoracie.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-05 10:32:57

  Tylko nie Golińska. Nic nie zrobiła dla Szczecinka. A jej biuro to jakaś porażka. Nigdy nie można się tam dostać. Nazwisko już nie wystarczy. Czas na ludzi otwartych którzy mają czas dla Szczecinka....

 • Gość - niezalogowany 2019-01-05 12:40:49

  To ta sójeczka ze wzgórza?

 • gość 2019-01-05 12:46:27

  I że niby JHD miałby być tym otwartym na ludzi i ich przyziemne problemy? :) Widać, że dyżurni PO zasiedli do komputerów :) Berezowski mógłby spróbować. Ciekawe jaki miałby wynik?

 • Gość - niezalogowany 2019-01-05 16:54:43

  Berezowski, he,he a kto to jest?

 • gość 2019-01-06 10:57:26

  No cóż, znowu wiele piany i mało merytorycznego słowa. Pani Poseł MG dużo zrobiła dla tej mieściny. Chociażby ograniczenie emisji z "krono", a co za tym idzie emisji "wizji z wizją", itd. Tak, tak - te działania, to nie zasługa tzw. RdS, czy SIS Terra, jak uważają laicy. Oni od kilku lat mieli niemal wszystkie augmenty, łącznie z decyzją UE i nic nie zrobili. Domniemam, że chcieli to wykorzystać indywidualnie, a nie dla społeczeństwa.No i się rypło i teraz te swoje "papierki" mogą wyrzucić do kosza. Natomiast jeżeli chodzi o lokalnego "wizjonera" (JHD), to nikt mu nie zarzuci braku instynktu zachowawczego i umiejętności manipulowania naiwnymi lub interesownymi mieszkańcami. Prawdopodobnie manipulowałby dalej, jednak zgubiła go zachłanność. Dzisiaj, po zimnym prysznicu, może ograniczył swoje zapędy. Jeżeli tak, to nadal jest groźnym kandydatem, bo naiwność, głupota i interesowność wyborców na tej szczecineckiej wsi występuje nadal nagminnie. Uczciwi występują nielicznie, są to jednostki, dlatego (cyt.) "Trud i wysiłek zaiste jałowy... szukać ziarna pośród plew."

 • Gość - niezalogowany 2019-01-06 14:39:21

  Skoro tak PiSowcy twardo rozliczają swoich poprzedników to teraz mam nadzieję, że szczecineccy wyborcy uczciwie rozliczą przy urnach MG za cztery jej działalności na rzecz Szczecinka i lokalnej społeczności. I że dostanie dokładnie tyle głosów ile rzeczy zrobiła dla Szczecinka.

 • gość 2019-01-07 19:19:05

  Organizacja wewnątrz kuleje i nie wiadomo czy PiS w Szczecinku będzie W PRZYSZŁOŚCI istniał - chyba sam (sw) to napisał

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

SYNDYK sprzeda 1/2 mieszkania

SYNDYK masy upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż udziału do 1/2 w nieruchomości lokalowej mieszkalnej w Parsęcku 39/1 o powierzchni 83,50m2 (..


Decor Trends zatrudni

Firma Decor Trends zatrudni Mistrza zmianowego/Brygadzistę: Opis stanowiska: - organizacja i nadzór realizacji zadań produkcyjnych; -..


FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA !!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY !!! MONTER SPRZĘTU..


Najlepsze Kotły w Szczecinku

Oferujemy Kotły na Pellet wyposażone w palniki samoczyszczące, czołowi producenci w skali kraju i europy min. KOSTRZEWA, KOTŁOSPAW wyposażony w..


Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Schneider-Electric zatrudni

Do fabryki Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinku, będącej częścią koncernu Schneider- Electric poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarza..


Wynajmę biura, hale, teren

Oferta na wynajem pomieszczeń biurowych, hal, terenu (placu składowego o pow. od 500 do 1500 mkw. w sąsiedztwie budynku). Biura nowo wyremontowane,..


Serwis Komputerowy -

Twój komputer pracuje wolno ... ?? Odmawia posłuszeństwa ?? Zawiesza się ?? Mamy na to sposób: zapraszamy do naszego serwisu komputerowego...


Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Kotły na Pellet KOTŁOSPAW,

Hryszkiewicz Najlepsze Kotły oferuje: Kotły na Pellet KOTŁOSPAW z palnikiem KIPI Kostrzewa, Pellux, Defro, HKS Lazar Zapewniamy montaż oraz obsługę..


AGRO-KREDYT DLA ROLNIKÓW

AGRO KREDYT DLA ROLNIKÓW - najwyższa przyznawalność, najlepiej liczony dochód. Dedykowany doradca dla rolników, dojazd do klienta. Tel. 508-615-949


Pranie dywanów, tapczanów,

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


mieszkanie do wynajecia

Kawalerka w Skotnikach ( 5km od Szczecinka ) po kapitalnym remoncie. Kuchnia i przedpokój w zabudowie , ogrzewanie gazowe , na parterze , cieple i..


SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ -

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 507-678-396 - SZCZECINEK I OKOLICE


Prywatna sesja z Wróżką w

Tarot Numerologia - Uczucia praca finanse zdrowie. Oczyszczanie energetyczne - klątwy, uroki, podłączenia energetyczne. Synchronizacja czakr i..


KREDYTY, POŻYCZKI

Kredyty gotówkowe, pożyczki i chwilówki - szeroki wybór ofert bankowych i pozabankowych - na oświadczenie - akceptacja wszystkich dochodów - wysokie..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"