:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  25°C lekkie zachmurzenie

Roland Pawłowicz ze Szczecinka wystartował w prestiżowych zawodach Savage Race w Chicago!

W sobotę (28.07) w Chicago odbyła się kolejna edycja prestiżowych zawodów biegu Savage Race. Przy parnej pogodzie, ponad 4000 zawodników miało do pokonania wybrany dystans 5km bądź 10km z wymagającymi przeszkodami. Czoło stawił im szczecinecczanin i reprezentant drużyny Husaria Race Team - Roland Pawłowicz. 

Savage Race to coś więcej niż wyścig. Chodzi o ustalanie osobistych celów i ich realizowanie, o pokonanie swoich granic, aby pokonać najlepsze na świecie przeszkody, a także o ludzi, których spotka się na trasie.
Zawodnicy rywalizowali na blisko 30 przeróżnych przeszkodach, takich jak "Holy Sheet", "Pedal for the medal", "Colossus Slide", "Twirly bird" i Big Cheese".

Roland Pawłowicz to chodząca motywacja i inspiracja dla wszystkich, którym brakuje sił, by spełniać swoje marzenia: trenował bardzo ciężko, odkładał każdy grosz i udało mu się. Wziął udział w prestiżowym biegu Savage Race w Chicago.
Zawody Savage Race odbywają się w różnych miastach Stanów Zjednoczonych: Floryda, Ohio, Dallas czy Georgia.

roland pawłowicz husaria szczecinek savage race usa - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się