:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  25°C lekkie zachmurzenie

Rowerzyści ze Szczecinka zapraszają na wspólną przejażdżkę

Rowerzyści ze Szczecinka zapraszają na wspólną przejażdżkę

Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek zaprasza na wspólny rajd trasą III Szczecineckiego Maratonu MTB. Zapraszamy wszystkich rowerzystów którzy posiadają rower górski i chcą spróbować swoich sił na trasie prawdziwego maratonu. Trasa, która liczy około 35 kilometrów prowadzi polnymi drogami do miejscowości Dalęcino, następnie wjedziemy na pętle po okolicznych leśnych ścieżkach która dla amatora może być wyzwaniem, ale jadąc spokojnym tempem zapewni  mnóstwo rozrywki i pozytywnych wrażeń.

Osoby, które chcą aktywnie spędzić popołudnie podziwiając dzikie okolice Szczecinka zapraszamy w środę, 8 sierpnia o godzinie 17:00 pod plac koncertowy przy ul. Kołobrzeskiej - miasteczko startowe III Szczecineckiego Maratonu MTB. Tam będzie można dołączyć do jednej z dwóch grup:     

Pierwsza grupa – SPORT – pokona trasę w szybkim tempie, dając namiastkę tego, co czeka każdego uczestnika III Szczecineckiego Maratonu MTB, który ma zamiar walczyć o jak najlepsze lokaty. Tu wymagana jest wysoka sprawność fizyczna. Czas potrzebny na pokonanie trasy to około 2 godziny.

Druga grupa – PIKNIK – to wyjazd typowo rekreacyjny. Grupa jadąc spokojnym tempem dostosuje się do poziomu wszystkich uczestników i wspólnie pokona trasę maratonu. Będzie kilka przerw na odpoczynek i rozmowy. Czas potrzebny na przejechanie trasy to około 3 godziny.

Wszystkich prosimy o zabranie napojów(woda, napój izotoniczny) oraz czegoś do zjedzenia (batonik). Prosimy też o ubranie kasków. Jest to rajd drogami leśnymi gdzie istnieje ryzyko wywrotki. 

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę.
Gorąco zapraszamy. Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek.

stowarzyszenie rowerowy szczecinek rajd - komentarze opinie

  • gość 2018-08-04 13:12:18

    Oczywiście już po zakończeniu rajdu kaski należy rozebrać...

Dodajesz jako: Zaloguj się