:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rozkład jazdy na nowo. Komunikacja Miejska pyta pasażerów o to, jak mają jeździć autobusy

Rozkład jazdy na nowo. Komunikacja Miejska pyta pasażerów o zdanie
16/01/2019 09:53

Ta informacja powinna usatysfakcjonować pasażerów Komunikacji Miejskiej w Szczecinku. Spółka właśnie ogłosiła, że wśród swoich klientów zamierza przeprowadzić konsultacje. Mają one dotyczyć nowego rozkładu jazdy w Szczecinku.

O tym, że duża część pasażerów miejskich autobusów narzeka na obowiązujący rozkład jazdy, można było usłyszeć już od dawna. Osoby, korzystające z usług szczecineckiej KM, zwracały uwagę m.in. na niedostosowanie częstotliwości kursów do aktualnych potrzeb. Problem ten był sygnalizowany przez mieszkańców nieraz. Ostatnio pisali o nim nasi Czytelnicy:

Kolejnym problemem są spóźnienia. Jak sygnalizują nam pasażerowie KM, w godzinach szczytu często bywa tak, że autobusy przyjeżdżają kilkanaście minut po czasie. Jak wskazują, w takich przypadkach przydałaby się aktualizacja rozkładu do rzeczywistego czasu przejazdu autobusów. Inną ważną kwestią, dotyczącą problemów z obowiązującym rozkładem jazdy, jest sprawa kursów, które z niewiadomych przyczyn „wypadają” z rozkładu. Na ten problem również zwracali uwagę nasi Czytelnicy:

Czy te wszystkie problemy uda się rozwiać? Na pewno każdy pasażer będzie miał teraz okazję, aby się na ten temat wypowiedzieć. Pierwsze spotkanie konsultacyjne dotyczące nowego rozkładu jazdy autobusów KM w Szczecinku odbędzie się w czwartek, 17.01 o godz. 16.00 w sali nr 104 w Urzędzie Miasta. W spotkaniu wezmą udział m.in. przedstawiciele KM oraz pracownicy ratusza.

 

 

Reklama

rozkład jazdy komunikacja miejska konsultacje pasażerowie - komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 11:24:46

  Autobusy maja jezdzic do przodu czasem do tyłu

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 11:59:54

  Pracuję na ul. Pilskiej i co dzień muszę biegać rano na ul. Wyszyńskiego lub warcisława na autobus. To samo jest z pracy. Jedynka jedzie tylko jedną trasą. Dwójka jeździ również tylko jedną trasą. Uważam że wszyscy bez problemu powinni mieć możliwość dostania się z jednego miejsca w którym mieszkają w miejscu pracy. Powinna być np. 1 jadąca na ul. Pilską jak również 1A.która będzie jeździć na ul. Szczecińską. Następnie 2A.powinna jechać na ul. Pilską. To jest tylko jeden z najbardziej potrzebnych przejazdów autobusów. Również w niedzielę i święta nie wszyscy mają wolne. Trzeba brać taxi i w jedną stronę płacić 15-20 zł za dojazd do pracy. No i spowrotem również trzeba tyle płacić. Jeżdżą za rzadko, i często się spóźniają. Jest tyle numerów autobusów ale tylko kilka jeździ i to tylko w te same trasy. Trzeba by było to konieczne zmienić. Tak żeby autobusy dojeżdżały wszędzie z każdego miejsca w którym kierunku.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 13:52:23

  Istota komunikacji miejskiej jest możliwość dojazdu z pkt. A do pkt b. Nie da się stworzyć tyłu linii any każdy dojechał tam gdzie chce. Powinny być tzw. Skomunikowania, możliwość przesiadki na jednym bilecie. Rozwiązaniem są tzw. Taryfy czasowe biletów oraz rozkład jazdy przewidujący przesiadki na konkretnych przystankach. Jeżeli specjaliści z KM nie wiedzą jak to zrobić, może warto udać się na szkolenie do dużych miast-Szczecin, Poznań itp. Aby zachęcić ludzi do korzystania z autobusów, musi być dobry rozkład jazdy. Nikt nie będzie czekał 40 minut na autobus bo w tym czasie zdarzy przejść pół miasta pieszo. W KM nie można kierować się zyskiem, tylko dobrem pasażera.

 • gość 2019-01-16 15:44:23

  Za co są wynagradzani pracownicy tego przedsiębiorstwa, skoro nie potrafią zrobić najprostszej czynności - rozpisać rozkład jazdy? A wiecie dlaczego tego nie potrafią? - Odp. Ponieważ nie korzystają z komunikacji miejskiej...smutne, ale prawdziwe

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 16:21:09

  Ulica Pilska ma strasznie ubogi rozkład

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 17:01:09

  Kontrolerzy to chyba z karytasu wzięci albo z psychiatryka co za kanarów zatrudniają.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 17:07:01

  Na przykład jest 14 numerów autobusów, ale jeździ tak naprawdę tylko kilka i to nie zawsze. Na przykład dlaczego autobus nr. 4 jeździ tylko rano i po południu i tylko do ul. Harcerskiej nie do końca Pilskiej. Tutaj też mieszkają ludzie którzy pracują i odjeżdżają. No i np. 7.też może jeździć do końca pilskiej nie tylko do kronospanu.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 17:17:07

  Czy to jest Warszawa, Poznań lub Wrocław żeby nie można było dojechać bez przesiadki???? Wystarczy że się zrobi tak mieszkam w Trzesiece czy w Bugnie i jest tyle tych autobusów żeby dostać się do pracy bo dobrze jest przygotowany rozkład jazdy autobusów i nie muszę z językiem wywalonym biegać na inny autobus żeby nie spóźnić się do pracy. Lub dziecko do szkoły. Wystarczy Dobrze Pomyśleć.

 • gość 2019-01-16 17:45:44

  planista w km - rodzinna Pana burmistrza (sprzedawał rowery obok w salonie), szef - elektryk, szef II - policjant, Autobusy teraz dopiero to będą jeździć jak trzeba ładować dwa razy dziennie.

 • gość 2019-01-16 18:51:41

  Zwrócę uwagę na rzecz niedostrzeganą: dojazd do dworca PKP we wczesnych godzinach porannych - czyli autobus przed dworcem PKP MUSI być na 15 min przed odjazdem pociągu. Oraz... w godzinach znacznie wieczornych... Odjazd z przed dworca ok 15 min. po przyjeździe pociągu - zwłaszcza kierunki Szczecin i Poznań (oczywiście wg czasów pkp rozkładowych).

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 19:59:12

  Powinni dodać więcej linie nr 6 lub nr 9, A nie tylko dla szkoły jest zrobiona.

 • gość 2019-01-16 20:28:59

  Przecież kiedyś np. 1 była, 10 min po przyjeździe pociągu ze Szczecina.

 • gość 2019-01-16 20:48:22

  27.12 o godzinie 15 z minutami stałam w sklepie Viola.I miałam ogromna ochotę zrobić foto.Na przystanek przyjechały 4 autobusy w jednym czasie.Oczywiście pózniej trzeba było czekać 20 minut na nastepny.To samo dzieje się we wtorki ok 15 na Świątkach dwa autobusy w odstępie kilku minut i 30 minut czekania na następny.Mam wrażenie , że autobusy jeżdzą stadami, by panowie kierowcy mogli sobie pogadać na ostatnim przystanku.No i wiaty - co za idiota, w samym środku zimy je kazał pozdejmować?

 • gość 2019-01-16 20:48:58

  27.12 o godzinie 15 z minutami stałam w sklepie Viola.I miałam ogromna ochotę zrobić foto.Na przystanek przyjechały 4 autobusy w jednym czasie.Oczywiście pózniej trzeba było czekać 20 minut na nastepny.To samo dzieje się we wtorki ok 15 na Świątkach dwa autobusy w odstępie kilku minut i 30 minut czekania na następny.Mam wrażenie , że autobusy jeżdzą stadami, by panowie kierowcy mogli sobie pogadać na ostatnim przystanku.No i wiaty - co za idiota, w samym środku zimy je kazał pozdejmować?

 • gość 2019-01-17 02:17:20

  Przystankami zarządza rzad miasta i wara od KM

 • gość 2019-01-17 07:48:21

  Czytając wszystkie Państwa wypowiedzi stwierdzam, że nie wiecie nic na temat funkcjonowania KM. Pisanie z jaką łatwością można stworzyć rozkład jazdy - zapraszam wszystkich geniuszy do opracowania prawidłowego rozkładu.

 • gość 2019-01-17 14:41:18

  Proszę zwrócic uwagę na na odjazdy autobusow o tych samych godzinach. przykladem jest linia nr 9 i 13 z Trzesieckiej o godz 15.05 jada rownoczesnie. jedna linie mozna przesuną o pół godziny . dzieci nie maja autobusu aby dojechac na godz 16 na zajecia i treningi.

 • gość 2019-01-20 07:53:22

  Trzeba zatrudnić Janka z Krono...on ma łeb i zawsze swoje 3grosze.

 • z zawodu dyrektor - niezalogowany 2019-01-20 17:16:37

  Na wioskach autobusów njet.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Osuszanie/Ozonowanie/Wypożycza

Polska Grupa Osuszająca o/ Szczecinek oferuję kompleksowe usługi w zakresie osuszania budynków. Likwidacja wilgoci po zalaniu oraz technologicznych...


Zobacz ogłoszenie

Przedstawiciel ds. Sprzedaży

Jesteśmy Międzynarodową Firmą Ubezpieczeniową posiadającą w swojej ofercie szeroki wachlarz rozwiązań finansowych dla klientów indywidualnych i..


Zobacz ogłoszenie

Usługi sprzętowe - Transport

Na przełomie lat, zgromadziliśmy bogaty park maszynowy. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, które wraz z rozwojem działalności i zakresem..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

RODO- ochrona danych w firmie-

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

Motorek Zumico GR500 125/50

Mam do sprzedania w pełni sprawny motorek Zumico z 2010 roku. Silnik 139FMB 125ccm, zarejestrowany na 50. Na tym silniku przejechane ok 2000 km, a..


Zobacz ogłoszenie

Dom bez alergii. Pranie

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie ; duży

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

Przestronne mieszkanie na

Mieszkanie odnowione. Salon połączony z kuchnią - zabudowa kuchenna, podłoga terakota/panele, ściana glazura i gładź. Przedpokój - trzy szafy..


Zobacz ogłoszenie

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ*NAJLEPSZE CENY*tel.794 388 383. skupujemy...absolutnie wszystkie auta:tel.794 388 383. masz auto na sprzedaż-dzwoń!dogadamy..


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"