:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C słabe opady deszczu

Rozśpiewane aniołki, pasterze, Mikołaje, elfy i ich pomocnicy

Rozśpiewane aniołki, pasterze, Mikołaje, elfy i ich pomocnicy – wszystkie te postacie w czwartek (22.12) późnym popołudniem można było spotkać w kinie Wolność. Wszystko za sprawą uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół STO w Szczecinku. Dzieci, młodzież, grono pedagogiczne oraz rodzice spotkali się, by wspólnie przeżyć zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Spotkanie uświetnił dopracowany do najmniejszego szczegółu bogaty program artystyczny.

Najwięcej emocji wywołał występ najmłodszych uczniów ze Społecznej Szkoły Podstawowej. Były świąteczne piosenki, taniec góralski, a nawet tradycyjne, polskie kolędy zagrane przez dzieci na dzwonkach. Uczniowie społecznej przygotowali też bożonarodzeniowe jasełka. W przedstawieniu nie zabrakło tradycyjnych biblijnych scen z Józefem, Maryją, aniołami i pasterzami czy Herodem. Wszystko oprawione dobrym humorem, piosenkami i muzyką. Sceniczne prezentacje swoich pociech docenili rodzice, którzy kino Wolność wypełnili po same brzegi. Ich gromkie brawa potwierdziły, że efekt wielu dni przygotowań do tego świątecznego wydarzenia, został należycie doceniony. 

Rozśpiewane aniołki, pasterze, Mikołaje, elfy i ich pomocnicy from temat.szczecinecki on Vimeo.


Rozśpiewane aniołki, pasterze, Mikołaje, elfy i ich pomocnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com