:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Rybacy z medalem od wędkarzy

Lokalna Grupa Rybacka "Partnerstwo Drawy" z siedzibą w Szczecinku została uhonorowana przez wędkarzy odznaczeniem: "Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego".

    - To wysokie i prestiżowe wędkarskie wyróżnienie zostało wręczone wczoraj (wtorek 29.10) w siedzibie LGR w Starostwie Powiatowym - mówi "Tematowi" Andrzej Pilzek, prezes Koła Wędkarskiego PZW "Jesiotr". - W imieniu związku uczynił to szef Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie Marek Lewandowski. Z jego rąk honory odebrał szef LGR starosta szczecinecki Krzysztof Lis.

    Szczecineccy wędkarze nie kryją zadowolenia ze współpracy z LGR "Partnerstwo Drawy". - W jakiś sposób chcieliśmy podziękować naszym kolegom "rybakom" za owocną współpracę i dużą pomoc niesioną "Jesiotrowi" w codziennej związkowej działalności. Dlatego też wystąpiliśmy z wnioskiem do Zarządu Głównego PZW o nadanie naszym "rybakom" tego wyróżnienia. Po prostu na to w pełni zasłużyli - dodaje prezes A. Pilzek. (sw)

Foto: Koło PZW "Jesiotr" w Szczecinku

 

 


Rybacy z medalem od wędkarzy komentarze opinie

  • Rasputin1 - niezalogowany 2013-10-30 11:57:44

    Ja piedrole ... .

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com