:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Rywalizowali w Lidze Żaka w Szczecinku

piłka nożna, Rywalizowali Lidze Żaka Szczecinku - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 22 stycznia, w hali sportowej przy ulicy Wiatracznej w Szczecinku, od samego rana trwał turniej - Liga Żaka.

Udział w rozgrywkach wzięło łącznie siedem drużyn: Akademia Piłkarska Szczecinek (3 drużyny), Iras Czaplinek (2 drużyny) i Drawa Drawsko (2 drużyny).

Za małe? Większe zdjęcia tutaj

Każde spotkanie trwało po 10 minut. Młodzi piłkarze dawali z siebie wszystko i nie odpuszczali. Warto oczywiście wspomnieć, że w Lidze Żaka, nie jest prowadzona klasyfikacja końcowa. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa z duchem fair-play.

- Zawodnicy podczas wszystkich swoich meczów dobrze się bawili, realizowali założenia swoich trenerów - podsumowuje "Tematowi" organizator turnieju, Krzysztof Kutrowski. - Podziękowania należą się Akademii Piłkarskiej Szczecinek, Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Szczecinku, rodzicom zawodników rocznika 2008 za pomoc w organizacji turnieju oraz Akademii MKP Szczecinek - Junior Młodszy - za sędziowanie młodym adeptom piłki nożnej.

Patryk Witczuk

Rywalizowali w Lidze Żaka w Szczecinku from temat.szczecinecki on Vimeo.

Rywalizowali w Lidze Żaka w Szczecinku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com