:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Samochodem w jelenia. Płonęło auto, drewno i śmieci

Jak powiedział nam zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Szczecinku st. kpt. Jacek Dylewski, w ubiegłym tygodniu szczecineccy strażacy interweniowali przy 4 pożarach i 7 miejscowych zagrożeniach.
    Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza interweniowała przy zadymieniu w mieszkaniu przy ul. Koszalińskiej, gasiła śmieci przy ul. Armii Krajowej, drewno opałowe zgromadzone przy kominku w mieszkaniu przy ul. Kaszubskiej oraz palący się samochód Fiat Ducato w Sitnie.
    Nasi strażacy interweniowali również przy 7 miejscowych zagrożeniach.
    - W czwartek (3.10) na drodze krajowej nr 11 na wysokości m. Białe kierujący osobowym BMW uderzył w przebiegającego przez jezdnię jelenia. Na szczęście kierowcy nic się nie stało, zwierzę zbiegło do lasu – mówi st. kpt. J. Dylewski. – Również w czwartek interweniowaliśmy przy usuwaniu skutków wypadku drogowego w m. Ostrowąscy. Jedna osoba podróżująca Oplem Astrą została zabrana do szpitala. Z kolei w niedzielę (6.10) strażacy interweniowali w mieszkaniu w Wierzchowie. Lokatorzy zaalarmowali Powiatowe Stanowisko Kierowania, że w lokalu czują dym. Jednak po wykonaniu badań powietrza urządzenia pomiarowe nie wykazały obecności w nim tlenku węgla. W poniedziałek (7.10) JRG interweniowała przy trzech miejscowych zagrożeniach. W mieszkaniu przy ul. Budowlanych zatrzasnęło się 4-letnie dziecko. Zostaliśmy poproszeni o interwencję przy otwarciu mieszkania, ale jeszcze przed naszym przybyciem lokator poradził sobie sam z otwarciem drzwi. Podobne zdarzenie mieliśmy w budynku przy ul. Wyszyńskiego. Konieczne było otwarcie mieszkania, z którego nie mogła się wydostać osoba niepełnosprawna. Po południu w m. Nosibądy doszło do zderzenia dwóch pojazdów: Volvo z VW Sharanem. Trzy osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala. (sw)
Foto: archiwum „Tematu”

Samochodem w jelenia. Płonęło auto, drewno i śmieci komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com