:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C całkowite zachmurzenie

Sandra, George, grawitacja i zebra bez pasów

Już od piątku, 25 października szczecineckie kino przygotowało kolejną propozycję dla wszystkich fanów amerykańskich dramatów i filmów science fiction. Akcja filmu pt. „Grawitacja” (3D) rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej. Dr Ryan Stone (w tej roli Sandra Bullock) to wybitna specjalistka w dziedzinie inżynierii medycznej, która trafia do NASA, aby pomóc zespołowi w misji przy naprawie stacji kosmicznej. Podczas jej pierwszej kosmicznej podróży, w której towarzyszy jej astronauta-weteran Matt Kowalsky (George Clooney) w stację kosmiczną uderzają szczątki rosyjskiego satelity. Podczas wypadku giną wszyscy pozostali członkowie załogi – od tej pory rozpoczyna się dramatyczna walka o przeżycie i powrót do domu ocalałej dwójki pasażerów stacji. Stone i Kowalsky, przywiązani do siebie linami, muszą dotrzeć do najbliższego promu kosmicznego. Niestety ich zapasy tlenu w bardzo szybkim tempie wyczerpują się.

Również wszyscy miłośnicy przygodowych filmów animowanych powinni odwiedzić kino „Wolność”, gdzie od piątku, 25 października do 31 października wyświetlany będzie film pt. „Kumba” (3D) - familijna komedia twórców nagrodzonego dwoma Oscarami „Króla Lwa” i przebojowej „Zambezii”. Wszystkie zwierzęta w Afryce wiedzą, że zebra bez pasów jest jak słoń bez trąby i lew bez grzywy. Kiedy jesteś zebrą i rodzisz się pasiasty do połowy, życie potrafi być bardzo skomplikowane. Na własnej skórze przekonuje się o tym Kumba - jedyny na świecie przedstawiciel pasiastych, któremu natura poskąpiła pełnego umaszczenia. Odtrącony przez rodzinne stado Kumba wyrusza na poszukiwanie magicznego źródła, w którym - jak głosi stara legenda - pierwsze zebry zyskały swoje pasy. W wędrówce po Afryce towarzyszą mu nowi przyjaciele - nadopiekuńcza antylopa gnu oraz postrzelony struś. Dodajmy, że w dniach 26-27 października o godz. 14.00 film będzie można obejrzeć również w wersji 2D.

Foto: filmweb.pl

 

 


Sandra, George, grawitacja i zebra bez pasów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com