:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C słabe opady deszczu

Setka niepełnosprawnych dzieci miała swój Bal Mikołajkowy

W piątek, 1 grudnia, w sali SAPiK przy ul. Kilińskiego, miejsce miał specjalny Bal Mikołajkowy dla 100 dzieci niepełnosprawnych z terenu powiatu szczecineckiego.

W czasie piątkowego spotkania, dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc w różnych zabawach oraz grach, w czasie których mogły wykazać się wiedzą i kreatywnością. Do zabaw przyłączyli się także rodzice. Nie zabrakło specjalnych kolorowych strojów i zwariowanych tańców.

Potem przyszedł czas na prezenty. Na sali nie zabrakło świętego Mikołaja, który miał ze sobą worek z prezentami. Dzieci  zostały obdarowane markowymi upominkami Star Wars.
Paczki, które otrzymały  dzieci, zostały przekazane przez Ewangeliczny Związek Braterski w ramach akcji „Świąteczna Paczka”.

Oprawę  muzyczną w czasie trwania piątkowej zabawy, zapewnił DJ Przemo.

Trwający blisko 2 godziny Bal, był skierowany do niepełnosprawnych dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Organizacją całej mikołajkowej zabawy zajęli się pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szczecinku.

 

info, foto: organizatorzy
opr. Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


bal mikołajkowy szczecinek zabawa dzieci - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się