:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Siatkarki Gryfa - na drugim miejscu

4 grudnia w hali przy ul. Wiatracznej rozegrany został kolejny siatkarski turniej Wojewódzkiej Ligi Młodziczek. Drużyna MKS GRYF Szczecinek podejmowała zespoły SMS Spójni Stargard, Mieszka Połczyn Zdrój i MKS Koszalin. Na dwóch boiskach rozegrano spotkania w systemie „każdy z każdym”. Klasyfikacja po rozegraniu wszystkich spotkań:

1. MKS Koszalin

2. MKS GRYF Szczecinek

3. SMS I Spójnia Stargard

4. Mieszko Połczyn Zdrój

Dziewczęta MKS GRYF, trenowane przez Dorotę Gutowską, wystąpiły w składzie: kapitan Paulina Tośko, Wiktoria Sałasińska, Emilia Sołowicz, Magdalena Adamczyk, Zofia Golańska, Julia Kulig, libero Magdalena Bracka, libero Oliwia Michalak, Nikola Skarbowska, Aleksandra Hengier, Aleksandra Ciesielska, Aleksandra Poliksza i Weronika Bączkiewicz. Na szczególne wyróżnienie zasługują najmłodsze zawodniczki drużyny: Julia Kulig, Magdalena Bracka i Aleksandra Ciesielska (uczennice VI kl. SP), które zagrały odważnie, bez kompleksów i bez lęku przed bardziej doświadczonymi przeciwniczkami. Ich postawa cieszy tym bardziej, że dla Magdy i Oli był to pierwszy turniej tej rangi.

Wyniki poszczególnych spotkań:

MKS Gryf Szczecinek - Mieszko Połczyn Zdrój 2:0 (25:12; 25:14 )

SMS  I Spójnia Stargard - MKS Koszalin  0:2 (7:25; 21:25)

MKS Gryf Szczecinek - SMS I Spójnia Stargard (25:19; 25:19)

MKS Koszalin - Mieszko Połczyn Zdrój 2:0 (25:14; 25:12)

Mieszko Połczyn Zdrój - SMS I Spójnia Stargard 0:2 (13:25; 17:25)

MKS Koszalin - MKS Gryf Szczecinek 2:0 (25:17; 25:23)

 

Info/foto: Gryf Szczecinek

 

 


Siatkarki Gryfa - na drugim miejscu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com