:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Siedem dni, trzech nietrzeźwych kierowców. Rekordzista ze Szczecinka

Policja, Siedem trzech nietrzeźwych kierowców Rekordzista Szczecinka - zdjęcie, fotografia

Mimo że informacje o tragicznych skutkach prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu pojawiają się niemal codzienne, każdy tydzień to nowi pijani kierowcy. W minionym tygodniu szczecineccy policjanci zatrzymali trzy nietrzeźwe osoby za kółkiem. Niestety, niechlubny rekordzista został zatrzymany na terenie Szczecinka. 

- Okazał się nim 51-letni kierowca samochodu marki opel – mówi nam mł. asp. Anna Matys, rzecznik prasowy KPP w Szczecinku. – Podczas kontroli drogowej kierowca miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Policyjne statystyki dotyczące amatorów jazdy „pod wpływem” są niezbyt optymistyczne. Przypomnijmy. Najnowsze dane z 2015r. mówią o wszczęciu 151 postępowań przygotowawczych za jazdę w stanie nietrzeźwości. To o 5 postępowań więcej niż w roku wcześniejszym. Jednocześnie stwierdzono 147 przestępstw. W 2015 roku nietrzeźwi kierowcy byli sprawcami jednego wypadku drogowego oraz 11 kolizji. Ogółem zatrzymano 273 nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, z czego 122 popełniających wykroczenia. 

Siedem dni, trzech nietrzeźwych kierowców. Rekordzista ze Szczecinka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com