:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C całkowite zachmurzenie

SP7 z kolejnymi sukcesami sportowymi

siatkowka, kolejnymi sukcesami sportowymi - zdjęcie, fotografia

Miło nam donieść o następnych sukcesach młodych sportowców ze Szkoły Podstawowej nr 7. Okazali się oni najlepsi w następujących po sobie zawodach na etapie miejskim i powiatowym.

Jako pierwsze, w sali sportowej SP 1 odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini siatkówce. Naprzeciw siebie stanęły 4 szkoły podstawowe z terenu miasta. Zawodnicy SP 7 okazali się najlepsi wygrywając wszystkie swoje spotkania. W najciekawszym meczu pokonując po zaciętej walce SP 6 (2:1).

W kolejnym swoim starcie chłopcy z „Siódemki” rywalizowali w mini piłce ręcznej. Tu zwyciężyli bezapelacyjnie, powtarzając supremację z Mistrzostw Miasta. Tym razem na etapie powiatowym okazali się lepsi od kolegów z SP 4, SP 6 i SP z Turowa. I znów niejako tradycyjnie młodzi piłkarze ręczni z SP 7 grali najbardziej widowiskowo i skutecznie aplikując swoim przeciwnikom kilkanaście bramek w jednym meczu, co po wprowadzeniu w tym roku szkolnym obrony strefowej w całym spotkaniu do najłatwiejszych rzeczy nie należy.

 

W rozegranych w czwartek 9 lutego, Mistrzostwach Powiatu w mini siatkówce chłopców szkół podstawowych ponownie młodym sportowcom udało się obronić ubiegłoroczne sukcesy. W stawce 5 drużyn wygrali zdecydowanie wszystkie swoje spotkania w całym turnieju nie tracąc ani jednego seta. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że trzon drużyny stanowili chłopcy na co dzień trenujący w siatkarskim klubie „Gryf” pod okiem trenera Dariusza Brambora, któremu dziękujemy za współpracę.

Podsumowując ,po fantastycznie zakończonym roku 2016 - dwa medale Mistrzostw Województwa (srebro w piłce ręcznej i brąz w unihokeju), nowy zaczął się bardzo obiecująco co zaowocowało dwoma Mistrzostwami Powiatu i awansem do Finałów regionalnych i apetytami na kolejne osiągnięcia wszechstronnie uzdolnionych sportowców z SP 7. 

Złote medale zdobywali:

-mini siatkówka: Ziemowit Stach, Miłosz Sobolewski, Piotr Serafin, Szymon Michalski, Jakub Woźniak, Jakub Dziurdź, Cyprian Olejarczyk, Daniel Szcześniak, Wojciech Karpiński.

-mini piłka ręczna: Alan Barć, Bartosz Susiak, Piotr Wojtukiewicz, Tomasz Zielenkiewicz, Wojciech Karpiński, Oskar Rusak, Piotr Serafin, Grzegorz Siwirski, Paweł Ożański, Patryk Dobosz, Daniel Szcześniak, Paweł Pawelec, Ziemowit Stach, Szymon Michalski, Miłosz Sobolewski. 

Opiekunem drużyn był Michał Ponichtera.

 

info/foto: SP7

SP7 z kolejnymi sukcesami sportowymi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com