:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C pochmurno z przejaśnieniami

Spore: Wypłynął kajakiem na jezioro i utonął

Spore: Wypłynął kajakiem na jezioro i utonął

Trwa długi weekend. Bardzo dużo osób zdecydowało się wykorzystać ten czas, by parę dni spędzić nad szczecineckimi jeziorami. Niestety, dla mieszkańca Gminy Chojnice beztroski wypoczynek nad wodą zakończył się tragicznie. W piątek (16.06) mężczyzna utonął w jeziorze Spore.

- Na chwilę obecną wiadomo, że jest 69-latek, mieszkaniec Gminy Chojnice – wyjawia nam sierż. Ewa Żaglewska z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. – Z tego co ustaliła policja mężczyzna samotnie wypłynął kajakiem na jezioro. Osoby, które wypoczywały w tym miejscu, po pewnym czasie dostrzegły dryfujący pusty kajak, a następnie ciało, które znajdowało się w trzcinach. Nikt niestety nie widział momentu tragedii.

Jak poinformowała nas nasza rozmówczyni, policja prowadzi na miejscu postępowanie w tej sprawie. – Po sekcji zwłok z pewnością będzie wiadomo więcej – dodaje sierż. Ewa Żaglewska.

 

foto: archiwum