:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Sport na weekend

Piłka nożna i siatkówka zdominują nadchodzący weekend sportowy w Szczecinku. Swój  mecz zagrają także młodzi koszykarze.

W rozgrywkach piłkarskich, w IV lidze drużyna Wielimia podejmować będzie Kluczevię Stargard. Mecz w sobotę o godz. 14.30. Drugi szczecinecki czwartoligowiec, Darzbór wyjedzie na mecz do Ustronia Morskiego, gdzie w sobotę o godz. 15.00 zmierzy się z tamtejszą Astrą. W Szczecinku zagra zespół Błękitnych, który w ramach rozgrywek Okręgówki Regionalnej gościł będzie drużynę Calisii Kalisz Pomorski. Mecz w sobotę o godz. 15.00.

W  niedzielę  20 października 2013 roku, rozgrywki sezonu 2013/14  w ligach zachodniopomorskich siatkówki, zainaugurują juniorki i seniorzy MKS Gryf Szczecinek. O godzinie 12.00 juniorki podejmować będą zespół Maratonu Świnoujście, a o godz. 14.00 seniorzy w ramach rywalizacji w III lidze podejmą także drużynę ze Świnoujścia, MMKS Maraton. Oba mecze w hali OSiR przy ulicy Wiatracznej.

W niedzielę o godz. 12.00, w hali OSiR przy ulicy Jasnej, inauguracyjny mecz w Wojewódzkiej Lidze Młodzików zagra drużyna UKS Emet Basket Szczecinek. Rywalem w pierwszym meczu będzie ekipa Spójni II Stargard.

 

 

 

Sport na weekend komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com