:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Sportowe podsumowanie roku 2017 - cz. 1: styczeń - czerwiec

Sportowe podsumowanie roku 2017 - cz. 1: styczeń - czerwiec
Temat Szczecinecki 28/12/2017 08:10

Rok 2017 dobiega końca, to idealny czas na wszelkiego rodzaju podsumowania. Jaki był mijający rok dla szczecineckich sportowców i co udało im się osiągnąć? Część 1 obejmuje pierwsze półrocze 2017.

 

STYCZEŃ:

⚫️ Na początku stycznia dwóch trenerów Akademii Piłkarskiej Szczecinek: Dorian Pacałaty i Hubert Czeszczewik, uzyskało licencję UEFA C, po tym jak z wyróżnieniem skończyli ubiegłoroczny kurs w Szczecinie - informuje AP Szczecinek.

⚫️ W Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu federacji WKSF, a nasi zawodnicy startowali w formułach K-1, kick- light oraz semi–contakt.
Drugie miejsca w zawodach zajęli:  Dawid Czapiewski w formule K-1 do 70 kg (przerwany pojedynek przez kontuzję w 2 rundzie), Mikołaj Świokła w kat. -60 kg, Mateusz Otto w kat. - 65 oraz drugi swój medal zdobył Braian Doliński.

⚫️ W Szczecinie odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Lekkiej Atletyce. Świetnie poradzili sobie zawodnicy STS Pomerania: płotkarze na 60  m: Dominik Staśkiewicz 7,82 i Jakub Juniewicz 7,84 uzyskali doskonałe rekordy życiowe i niewiele zabrakło im do minimum na Mistrzostwa Europy w Belgradzie (7,75).

⚫️ Czteroosobowa reprezentacja Szczecineckiego Towarzystwa Pływackiego Masters brała udział w IX. Otwartych Integracyjnych Mistrzostwach Ziemi Chodzieskiej w Pływaniu. Ogółem, Mastersi zdobyli 10 pierwszych, 2 drugie i 2 trzecie miejsca w zawodach.

⚫️ W Barwicach odbyły się warsztaty bramkarskie, które poprowadził Siergiej Szypowski. Udział wzięło 23 bramkarzy. 
Zajęcia odbywały się w dwóch grupach: starszej i młodszej w hali Zespołu Szkół w Barwicach z przerywnikiem na obiad i videomateriały w Dworze Pomorskim w Luboradzy.

⚫️ 7-osobowa reprezentacja UKS Gwda Wielka wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona w Lipianach. Drużyna zdobyła 3 złote i 1 brązowy medal. W kategorii dziewcząt do lat 14, złoto wywalczyła Paulina Szczepańska. W tej samej kategorii wśród chłopców, triumfował Kacper Kurek, a Karol Jasionas zdobył złoty medal, zaś jego brat Łukasz wywalczył brązowy medal wśród chłopców do lat 16.


LUTY:

⚫️ W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym. W kategorii kobiet zaprezentowały się cztery panie, a najlepszą zawodniczką okazała się Sylwia Purlis.

⚫️ Pod patronatem Posła na Sejm RP Radosława Lubczyka i Wójta Gminy Szczecinek Ryszarda Jasionasa, odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół w Turowie I Turniej Charytatywny w Piłce Nożnej „Pomagamy Julii Pruchniewskiej”.

⚫️ Na obiekcie AQUA TUR w Szczecinku odbyły się po raz pierwszy Mistrzostwa  Powiatu Szczecinek w pływaniu drużynowym szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  i  gimnazjalnych w ramach Gimnazjady. Zawody zostały przeprowadzone zgodnie z   Kalendarzem Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego. W  imprezie udział wzięły 4 szkoły podstawowe z Miasta Szczecinek: W kategorii dziewcząt  wystartowały 4 reprezentacje , zaś w kategorii  chłopców 3,  razem  55 uczestników.

⚫️ Zawodniczki GKS GROM Turowo gościły na parkietach w Koszalinie. Reprezentując Gimnazjum w Turowie, stoczyły bój w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego. Reprezentantki klubu z Turowa wygrały całe rozgrywki.

⚫️ Świetnie poradziła sobie ekipa szczecineckich tenisistów stołowych w I. Grand Prix Koszalina 2017. W inauguracyjnym turnieju, który odbył się w niedzielę w hali katolickiego gimnazjum, nasi pingpongiści wypadli znakomicie zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach. Najlepiej spisał się Antoni Biedziuk, który nie dał szans rywalom w kategorii Open amatorów.

⚫️ W Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski U-20, Wiktor Santkiewicz z STS Pomerania został złotym medalistą w biegu na 60 metrów przez płotki.

⚫️ We Wrocławiu odbyły się po raz XIII Halowe Mistrzostwa Polski Szkół Handlowych w Piłce Nożnej w których udział wzięła drużyna ZS nr 1 im. KEN ze Szczecinka. "Ekonomik"spisał się bardzo dobrze i zdobył złoty medal.

⚫️ W hali sportowej przy ulicy Wiatracznej, odbył się piłkarski turniej charytatywny na rzecz chorego 7-letniego Igora Subkowskiego. W turnieju udział brali zawodnicy urodzeni do 2010 r., zmagania trwały blisko cztery godziny.

⚫️ Rekordowa, bo aż dziewiętnastoosobowa drużyna Mastersów ze Szczecinka uczestniczyła w 7 Mistrzostwach Złotowa w Pływaniu. Mastersi ze Szczecinka zdobyli łącznie 32 medale, w tym: 12 złotych, 12 srebrnych i 8 brązowych.

⚫️ "Sportowy Dziki Zachód" - taki nietypowy tytuł nosiła gala sportów walki w Szczecinie. W turnieju wystartowało dwóch zawodników z KSW Szczecinek w formule K-1. Zdecydowane zwycięstwo odniósł Bartek Mienciuk, zaś porażki doznała Kasia Kasak.

MARZEC:

⚫️ W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego w Karate Kyokushin. W zawodach startowało 177 zawodników z 22 klubów. Szczecinecki Klub Karate Kyokushin spisał się bardzo dobrze: wśród juniorów pierwsze miejsce zajęła Natalia Chlewicka i Konrad Jeszke, zajęciem drugiej lokaty pochwalić się może Wojtek Dyczko, a trzecimi miejscami Martyna Pawlak, Piotr Jirniak, Mateusz Kowalski i Karol Bochenek. W konkurencji WKF (karate olimpijskie) pierwsze miejsce zajął Jacek Biegański.

⚫️ W Dublinie odbył się Puchar Świata w Kickboxingu Irish Cup. Wśród 4 tysięcy zawodników z 39 krajów w 13-osobowej Reprezentacji Polski znalazł się wychowanek Klubu Sportów Walki Szczecinek Jakub Pokusa, który sięgnął po złoto w kategorii 71 kg full contact.

⚫️ Karol Sadzik, były zawodnik Darzboru Szczecinek i MKP Szczecinek zdobył uprawnienia trenera UEFA A. Warto wspomnieć, że uprawnienia te upoważniają do prowadzenia zespołów piłkarskich do III ligi włącznie, a więc jedynie 56 zespołów w Polsce (II liga, I liga, Ekstraklasa).

⚫️ Na Mysiej Wyspie odbyły się 5. urodziny Szczecineckiego Klubu Morsów. Na wszystkich przybywających od rana na Mysią czekał poczęstunek w postaci przeróżnych ciast, pieczywa własnego wyrobu, grzanego wina, smalcu czy bigosu.

⚫️ W Poznaniu odbyła się Pierwsza Edycja Grand Prix Polski w Aquathlonie. Największy sukces dla Szczecinka w zawodach odniósł zawodnik Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek Antoni Borys, który w kategorii 2004-2005 rok zdobył brązowy medal.

⚫️ W Krakowie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo. Zawodnicy KSW Szczecinek zdobyli łącznie 5 medali.

⚫️ Piotr Jaroszewski ze Szczecinka osiągnął olbrzymi sukces w Atenach, gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata Młodzieżowców i Juniorów w Jiu-Jitsu. Reprezentant Szczecinka okazał się być bezkonkurencyjny w kategorii do 21 lat - 94 kg i tym samym zdobył tytuł Młodzieżowego Mistrza Świata.

⚫️ W 10. edycji PKO Półmaratonu Poznań, wystartowało 10 tysięcy biegaczy. Jako pierwszy na mecie zameldował się szczecinecki zawodnik STS Pomerania, Marcin Chabowski.

⚫️ W ostatni dzień marca, na Stadionie Miejskim w Szczecinku, doszło do ciekawego spotkania. Po raz pierwszy od 2013 roku został u nas rozegrany mecz międzypaństwowy. Naprzeciw siebie stanęły reprezentacje Polski do lat 15 i ich rówieśnicy z Walii. Polacy wygrali to spotkanie 3-0.

KWIECIEŃ:

⚫️ W Iławie odbyły się 4. Mobility Grand Prix w Aquathlonie, w którym wzięło udział ponad 150 zawodników z całej Polski. W najstarszej kategorii wiekowej 18/19 lat I miejsce w zawodach po pasjonującej walce zajął zawodnik MKP Szczecinek, Igor Siódmiak.

⚫️ W Piotrkowie Trybunalskim odbywały się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu federacji PZKB w formule Full contact. Rewelacyjną formę zaprezentował Jakub Pokusa, były wychowanek KSW (obecnie KKS Poznań) wygrał 3 pojedynki i zdobył tytuł Mistrza Polski w kat. 71kg.
Trzeci był natomiast w kategorii do 75 kg juniorów starszych Dawid Czapiewski.

⚫️ Po raz 34. odbył się Bieg imienia Winanda Osińskiego. W tym roku frekwencja biegaczy pobiła rekord. Do mety dobiegło łącznie 755 biegaczy i biegaczek w różnym wieku!

⚫️ W Lipnie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin. W turnieju startowało 190 zawodników z 16 klubów. Klub Szczecinecki Karate Kyokushin reprezentowało 15 zawodników, którzy przywieźli łącznie 8 medali.

⚫️ W Zawierciu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo w kat. seniorów, juniorów i kadetów. W kategorii 78 kg złoty medal zdobyli: Bartłomiej Mienciuk w parze z Adrianem Korkusem.

⚫️ W Gryfinie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych. W klasyfikacji indywidualnej Julia Baran, reprezentantka Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinku, okazała się najszybszą zawodniczką w województwie.

⚫️ Także w Gryfinie, świetnie spisali się uczniowie ZS nr 1 im KEN. Drużyna w składzie: Patryk Kozioł, Miłosz Sojka, Paweł Bednarski i Igor Siódmiak zdobyła złoty medal pokonując wszystkie zespoły z całego województwa. W oddzielnej punktacji indywidualnej Igor Siódmiak zdobył brązowy medal. 

MAJ:

⚫️ W Poznaniu miejsce miał nietypowy bieg, w którym uczestniczyło 6 tys. biegaczy, a wśród nich – Szczecinek. Wings for Life World Run, bo tak nazywała się ta impreza, udział wzięły Magdalena Grzystek, Katarzyna Wdowiak, Monika Fiłonowicz, Barbara Boruc, Joanna Dymecka i Violetta Chmurska, a samochodem startujących gonił… Adam Małysz.

⚫️ Bartłomiej Mienciuk  zdobył złoty medal i tytuł mistrzowski podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu w Rydzynie, w kategorii 79 kg był bezkonkurencyjny, w finale pokonując zawodnika SKT "Tiger" Dzierżoniów Damiana Jagodnickiego.

⚫️ Udany występ odnotowali nasi tenisiści stołowi na 59. Mistrzostwach Polski Kolejarzy w Iławie Na co dzień mieszkańcy Szczecinka, a pracujący w" PKP Polskie Linie Kolejowe S.A .Centrum Diagnostyki" w Warszawie wspierani przez Dyrektora Centrum Diagnostyki w Warszawie Jerzego Materna oraz Związki Zawodowe Kolejarzy Okręgu Centralnego w Warszawie, którym przewodniczy Janusz Ciok zdobyli 5 medali ,w tym 3 złote i 2 srebne.

⚫️ Cztery zawodniczki Miejskiego Klubu Pływackiego podczas Biegu Europejskiego z PKO Bankiem Polskim w Gdyni w biegu, w którym udział wzięło 729 zawodników, zawodniczki z MKP Szczecinek zajęły czołowe miejsca. Hanna Skrobanek zajęła drugie miejsce w kategorii młodziczek, Aleksandra Baranek trzecie miejsce w kategorii młodziczek, Patrycja Nerć czwarte miejsce w kategorii juniora (w roczniku 2003 była pierwsza), zaś Zosia Skrobanek szóste miejsce w kategorii młodziczek.

⚫️ Uczniowie Zespołu Szkół technicznych ze Szczecinka odnieśli duży sukces, zajmując czwarte miejsce w Polsce, przegrywając tylko z takimi potęgami unihokeja jak Nowy Targ, Sanok i Łochów.

⚫️ Rozgrywał się XIII. Ogólnopolski Festiwal Koszykówki Ulicznej. Do Szczecinka ponownie przyjechały drużyny z wielu miejscowości: Kołobrzegu, Szczecina, Koszalina, Stargardu Szczecińskiego, Gniezna, Czarnego, Słupska i Poznania. Wygrali “Zwycięzcy Szczecin”.

⚫️ Bartłomiej Mienciuk zdobył brązowy medal na obywających się w Warszawie Akademickich Mistrzostwach Polski w Kick Boxingu. W kategorii 79 kg w półfinale uległ zawodnikowi AZS Politechnika Lubelska, przegrywając 2:1.
W Toruniu odbyły się VIII. Ogólnopolskie Zawody Pływackie Masters o Błękitną Wstęgę Wisły. Były to zawody zaliczane do Pucharu Polski. Obsada zawodów była wyjątkowo silna. Mastersi ze Szczecinka zdobyli na zawodach 21 medali, w tym: 11 złotych, 5 srebrnych oraz 5 brązowych.

⚫️ Podczas Akademickich Mistrzostw Polski Karate WKF, które odbyły się w Opolu, w kategorii +84 kg, po czterech walkach, trzecie miejsce zajął Jacek Biegański, reprezentujący Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, wychowanek i utytułowany zawodnik Szczecineckiego Klubu Karate Kyokushinkai.

⚫️ W XII. Biegu Dookoła Długołęki - Bosch Bieg, w kategorii wiekowej 2004-2006, zawodniczki MKP Szczecinek, zajęły dwa pierwsze miejsca na podium. Hania wygrała, a Zosia była druga. Z kolei Igor Siódmiak, w Gniewinie był bezkonkurencyjny pośród 160 startujących w I. edycji zawodów triathlonowych Triathlon Energy, wygrywając kategorię open.

⚫️ 30 maja, na Stadionie Miejskim w Szczecinku rozegrany został mecz UEFA Regions Cup pomiędzy reprezentacją Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej a Kujawsko-Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej. Był to finał makroregionu. ZZPN wygrał 1-0.

CZERWIEC:

⚫️ Doskonały występ zaliczył Podczas rozegranego w Gdańsku II. Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, pingpongista ze Szczecinka - Antoni Biedziuk (IKS Jezioro Tarnobrzeg). Stanął on w klasie 10 na najniższym stopniu podium, zdobywając swój pierwszy medal w tej kategorii.

⚫️ Płotkarze STS Pomerania startowali podczas Mistrzostw Polski LZS w Pile. Złoty medal w biegu na 110 m przez płotki zdobył Wiktor Stankiewicz, srebrny medal na 110 m przez płotki zdobył Natan Frąckiewicz. Rekord życiowy w tej konkurencji poprawił Igor Szelągowski.

⚫️ W Szczecinku ponownie zawitał Ogródek Kibica przy Zamku. Ponownie wypełnił się on fanami piłkarskiej reprezentacji Polski, która grała mecz z Rumunią.

⚫️ Zawodnicy Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek wygrali w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu ZZPN sezonu 2016/17. W finale rozegranym na Stadionie Miejskim, pokonali w rzutach karnych Rasel Dygowo. Była to pierwsza w historii wygrana klubu z naszego miasta w tych rozgrywkach.

⚫️ Wielki sukces odnieśli młodzi pływacy z klubu MKP Szczecinek. Zawodnicy startowali w cyklu zawodów dwubojowych sygnowanych przez brązową medalistkę olimpijską z Rio de Janeiro, Oktawię Nowacką: Antoni Borys oraz Aleksandra Baranek zwyciężyli w całym cyklu zawodów w kategorii rocznika 2004. Drugie miejsce w kategori rocznika 2004 i 2006 zajęli Maciej Dąbkowski oraz Tomasz Polehoński. Trzecie miejsce w kategorii rocznika 2005 przypadło natomiast Zosi Skrobanek, a jej siostra Hania - była czwarta w tym samym roczniku.

⚫️ Przy Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior wystartowały regaty sportowe o Puchar Starosty Szczecineckiego. Organizatorem był ŻMKS "Orlę" Szczecinek, współorganizatorem również Centrum Ekologiczne w Szczecinku.

⚫️ Zachodniopomorski Związek Lekkiej Atletyki wyróżnił zawodników za osiągnięte wyniki sportowe w roku 2016. Jedną z nagrodzonych zawodniczek, była 15-letnia mieszkanka Szczecinka, Klaudia Gawrych – lekkoatletka MKL Szczecinek i podopieczna Jacka Lesiuka.

⚫️ W czerwcu Szczecin gościł lekkoatletów z niepełnosprawnością intelektualną z całego naszego województwa. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szczecinku oraz miasto Szczecinek reprezentowała 16-osobowa grupa sportowców z  KOS Gryf (trener Paweł Czupiel). Jak zawsze nasza młodzież pokazała się z bardzo dobrej strony i przywiozła do Szczecinka ponad 20 medali.

⚫️ W Limanowej odbywały się Międzynarodowe Mistrzostwa w Karate Kyokushin. Bezkonkurencyjna okazała się Natalia Chlewicka, która wygrała 4 walki, z czego 3 przed czasem i zdobyła złoty medal w kategorii wiekowej 14-15 lat. Medal brązowy zdobył Wojciech Dyczko, który walczył w kategorii 16-17 lat.

opr. Patryk Witczuk
Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek

sport szczecinek podsumowanie roku 2017 - komentarze opinie

  • gość 2017-12-28 17:01:43


    Karol Sadzik, były zawodnik Darzboru Szczecinek i MKP Szczecinek zdobył uprawnienia trenera UEFA A. Warto wspomnieć, że uprawnienia te upoważniają do prowadzenia zespołów piłkarskich do III ligi włącznie, a więc jedynie 56 zespołów w Polsce (II liga, I liga, Ekstraklasa).- tych zespołów własnie nie może prowadzić. Prowadzić do III Ligi to poniżej a nie powyżej.


Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis Komputerowy -

Twój komputer pracuje wolno ... ?? Odmawia posłuszeństwa ?? Zawiesza się ?? Mamy na to sposób: zapraszamy do naszego serwisu komputerowego...


SYNDYK sprzeda 1/2 mieszkania

SYNDYK masy upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż udziału do 1/2 w nieruchomości lokalowej mieszkalnej w Parsęcku 39/1 o powierzchni 83,50m2 (..


KREDYTY, POŻYCZKI

Kredyty gotówkowe, pożyczki i chwilówki - szeroki wybór ofert bankowych i pozabankowych - na oświadczenie - akceptacja wszystkich dochodów - wysokie..


Najlepsze Kotły w Szczecinku

Oferujemy Kotły na Pellet wyposażone w palniki samoczyszczące, czołowi producenci w skali kraju i europy min. KOSTRZEWA, KOTŁOSPAW wyposażony w..


AGRO-KREDYT DLA ROLNIKÓW

AGRO KREDYT DLA ROLNIKÓW - najwyższa przyznawalność, najlepiej liczony dochód. Dedykowany doradca dla rolników, dojazd do klienta. Tel. 508-615-949


Kotły na Pellet KOTŁOSPAW,

Hryszkiewicz Najlepsze Kotły oferuje: Kotły na Pellet KOTŁOSPAW z palnikiem KIPI Kostrzewa, Pellux, Defro, HKS Lazar Zapewniamy montaż oraz obsługę..


Schneider-Electric zatrudni

Do fabryki Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinku, będącej częścią koncernu Schneider- Electric poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarza..


Prywatna sesja z Wróżką w

Tarot Numerologia - Uczucia praca finanse zdrowie. Oczyszczanie energetyczne - klątwy, uroki, podłączenia energetyczne. Synchronizacja czakr i..


Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ -

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 507-678-396 - SZCZECINEK I OKOLICE


FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA !!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY !!! MONTER SPRZĘTU..


mieszkanie do wynajecia

Kawalerka w Skotnikach ( 5km od Szczecinka ) po kapitalnym remoncie. Kuchnia i przedpokój w zabudowie , ogrzewanie gazowe , na parterze , cieple i..


Wynajmę biura, hale, teren

Oferta na wynajem pomieszczeń biurowych, hal, terenu (placu składowego o pow. od 500 do 1500 mkw. w sąsiedztwie budynku). Biura nowo wyremontowane,..


Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Pranie dywanów, tapczanów,

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Decor Trends zatrudni

Firma Decor Trends zatrudni Mistrza zmianowego/Brygadzistę: Opis stanowiska: - organizacja i nadzór realizacji zadań produkcyjnych; -..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"