:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Sportowe podsumowanie roku 2017 - cz. 2: lipiec - grudzień

Sportowe podsumowanie roku 2017 - cz. 2: lipiec - grudzień
03/01/2018 05:00

Rok 2017 dobiegł końca, jest to idealny czas na wszelkiego rodzaju podsumowania. Jaki był mijający rok dla szczecineckich sportowców i co udało im się osiągnąć? Część 2 obejmuje drugie półrocze 2017.

LIPIEC

⚫️ Juniorzy Młodsi Lecha Poznań, wraz ze swoim kapitanem, pochodzącym ze Szczecinka 16-letnim Jakubem Białczykiem, zdobyli właśnie kolejne mistrzostwo Polski.

⚫️ Lekkoatleci z Barwic - Anna i Mariusz Kieling - w 27. Mistrzostwach Polski Weteranów w lekkiej atletyce, zdobyli trzy medale: Złoty medal w rzucie 1 kg dyskiem (22,01 m), taki sam w biegu przez płotki na 80 m. (16,92 sek) i srebrny w biegu na 100 m. z czasem 1.18,45 s. - to rezultaty startów Anny Kieling. Mariusz Kieling zdobył w biegu na 400 metrów przez płotki brązowy medal z wynikiem 1.18, 45.

⚫️ Odbył się VIII. Międzynarodowy Festiwal Balonowy o Memoriał Kurta Hummela. W ciągu trzech dni, odbyła się tradycyjnie “Pogoń za lisem” i Nocna Gala Balonów. 

⚫️ Kaito Hayashi z Japonii dołączył do drużyny Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek. Obrońca do Szczecinka trafił z klubu WPSC Kazusa.

⚫️ Magdalena Tomczak – Gołowicz i Bartosz Jarosz, zawodnicy STS Pomerania Szczecinek uczestniczyli w Bałtyckich Igrzyskach Młodzieży na Białorusi. Magda biegała na dystansie 80 metrów przez płotki i na ostatniej zmianie biegu sztafetowego 4 x 100 m, zdobywając wraz z koleżankami brązowy medal. Bardzo dobrze zaprezentował się Bartosz Jarosz w biegu na 300 metrów, kończąc rywalizację na 2. miejscu. Drugi srebrny medal wywalczył w sztafecie 4x100.

⚫️ Toruń był gospodarzem 71 Mistrzostw Polski U-20 w lekkiej atletyce. W ostatnim dniu zawodów, Wiktor Santkiewicz, reprezentant STS Pomerania w biegu na 110 m przez płotki zdobył srebrny medal z wynikiem 13,98.

⚫️ Pochodzący ze Szczecinka 16-letni napastnik, Jowin Radziński podpisał profesjonalny kontrakt z Pogonią Szczecin. Zawodnik niegdyś grał w barwach Akademii Piłkarskiej Szczecinek.

⚫️ Przy pomoście Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior, pierwszy w historii Szczecinka Festiwal Motorowodny. W jednym miejscu zjawili się i integrowali motorowodniacy.

⚫️ Reprezentanci szczecineckiego klubu Triathlon Szczecinek startowali w XX Festiwalu Triathlonowego w Sławie, jednej z najstarszych imprez triathlonowych w Polsce. Oliwia Talkowska I Martyna Atamańczuk, zajęły pierwsze i drugie miejsce.

⚫️ Wojciech Piesik ze szczecineckiego klubu karate Kyokushin zdobył czarny pas. Otrzymał go podczas 44 Wschodnioeuropejskiego Letniego Obozu w Krakowie, na którym trenowało 316 zawodników z Rosji, Niemiec, Ukrainy, Norwegii, Białorusi, Węgier, Irlandii oraz z Czech.

⚫️ 16-letni Kacper Obłąkowski przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Akademii Piłkarskiej MKP Szczecinek do Arki Gdynia.

SIERPIEŃ

⚫️ Odbył się III. Szczecinecki Weekend Biegowy, druga - zaraz po Biegu im. Winanda Osińskiego - najważniejsza w naszym mieście impreza związana z bieganiem. Pierwszego dnia, miejsce miały biegi parkrunowe i nordic walking. Drugiego dnia natomiast odbył się bieg na 15 km i na dystansie maratońskim - 42 km.

⚫️ Zawodnik STS Pomerania Szczecinek, 32-letni Marcin Chabowski, wziął udział w biegu o mistrzostwo Polski w Gdańsku.
Marcin Chabowski już na trzecim kilometrze oderwał się od rywali walczących o medale 8. mistrzostw Polski, na mecie jego przewaga wyniosła ponad pół minuty.

⚫️ Mieszkańcy Szczecinka: Marcin Kozibroda i Seweryn Lecki z Teamu Biegowego Szczecinek oraz Wojciech Wieczorek, zajęli pierwsze miejsce w trakcie Volvo Triathlon Series w Chodzieży.

⚫️ Dziewczęta i chłopcy z MKS Gryf Szczecinek wzięli udział w VII Festiwalu Mini Piłki siatkowej organizowanym przez UKS Volley Wałcz. - 33 osoby uczestniczyły w festiwalu pod patronatem fundacji Glinka Academy.

⚫️ Igor Siódmiak zajął pierwsze miejsce w cyklu Triathlon Energy 2017. Reprezentant MKP Szczecinek, w Mrągowie (29.08) okazał się najlepszy na dystansie 1/8 IM, jego czas końcowy to 1:06:07.

⚫️ Białogard był gospodarzem Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Lekkiej Atletyce. Szczecinek reprezentowała trójka zawodników STS Pomerania Szczecinek.  Mieszkanki naszego miasta zdobyły pięć złotych medali. Julia Pacałaty zwyciężyła w konkursie skoku w dal uzyskując rekord życiowy. Dwa złote medale i trzy rekordy życiowe było udziałem Bartosza Jarosza, który w biegu na 100  metrów uzyskał 11,54 i w finale 11,49, a w biegu na 300 metrów 36,41. Klasą dla siebie była najmłodsza Magdalena Tomczak – Gołowicz w biegu na 80 metrów przez płotki uzyskując 12,63, poprawiając rekord życiowy. Magda zwyciężyła również w biegu na 200 metrów przez płotki z wynikiem 32,18.

WRZESIEŃ

⚫️ Na Stadionie Miejskim rozegrany został VII. Memoriał im. Kazimierza Czesława Lisa. Na boisko wybiegli młodzi zawodnicy urodzeni w 2007 roku i młodsi. W turnieju w Szczecinku udział wzięło sześć drużyn: Gwardia Koszalin, Akademia Piłkarska Szczecinek - dwa zespoły, AP Kotwica Kołobrzeg, AP Drawsko Pomorskie i Błonie Barwice.

⚫️ Pomocnik ze Szczecinka, Michał Barański, który przeszedł z MKP Szczecinek do drużyny rezerw Błękitnych Stargard, podpisał kontrakt z agencją sportową - Perfect Sport Promotion. Taki sam kontrakt podpisał również Karol Jabłoński.

⚫️ Na Placu Koncertowym na Os. Zachód wystartował rowerowy Maraton MTB 2017. Była to druga edycja w historii. W tym roku Maraton wszedł w cykl imprez pod wspólną nazwą Zachodnia Liga MTB (MTB to angielski skrót od Mountain Terrain Bike, oznaczający dosłownie "rower do górskiego terenu").

⚫️ Na specjalnym, nowym terenie przy ulicy Piłsudskiego w Szczecinku. Odbył się bowiem pierwszy “Morderczy Trening Runmageddon”, który prowadziła drużyna Husaria Race Team, oddział ze Szczecinka.

⚫️ Odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej 7-osobowej Drużyn Żeńskich i Zunifikowanych Olimpiad Specjalnych. Rozgrywki odbywały się na boiskach CWZS Zawisza w Bydgoszczy, a wzięło w nich udział przeszło 200 sportowców z całej Polski.
Województwo Zachodniopomorskie reprezentowane było przez drużynę złożoną z młodych piłkarzy  z Klubu Olimpiad Specjalnych „Promyk” ze Szczecina - trener Rafał Szebel oraz Klubu Olimpiad Specjalnych „Gryf” działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym  ze Szczecinka - trener Łukasz Chmielewski.

⚫️ Na lotnisku w Wilczych Laskach, odbyło się zakończenie sezonu sezonu motoryzacyjnego SCS Club. Świetnie poradził sobie Zbigniew Brach, który nie miał sobie równych w najmocniejszej klasie pow. 5000 cm.

⚫️ W Szczecinku byliśmy świadkami rajdowych emocji.Odbył się Baja Szczecinek Cross Country Rally 2017. Była to 6. runda - przedostatnia - Pucharu Polski w Rajdach Baja 2017. Do zawodów, których biuro mieściło się na terenie Placu Koncertowego na Os. Zachód, zostały dopuszczone pojazdy z grup:  M, Q2, Q4, UTV i CVT.

⚫️ W sobotę, 23 września w Nadleśnictwie Czarnobór (Leśnictwo Krągi) odbył się kolejny, trzeci Cross Bociana.
Na liczącej 12 kilometrów trasie, znakomicie spisali się mieszkańcy Szczecinka. Pierwsze miejsce wśród pań zajęła Antonina Wirkus (MKL Szczecinek, 5. pozycja ogółem), a drugie Kamila Werner (12. w całym biegu w klasyfikacji ogólnej).
Wśród mężczyzn, drugie miejsce zajął Sylwester Szymański z Teamu Biegowego,a trzeci był Igor Siódmiak. Wygrał Łukasz Wirkus z Lipnicy.

⚫️ W Koszalinie odbyły się zorganizowane po raz pierwszy w historii I Otwarte Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu MASTERS. Nasi Mastersi zaprezentowali się wyśmienicie, zdobywając 33 medale w tym: 12 złotych, 11 srebrnych oraz 10 brązowych.

⚫️ Klub sportowy Błonie miał przyjemność gościć w Barwicach trenerów z Anglii Damiana Wróbla oraz Stevena Pottsa. Goście spotkali się w Urzędzie Miejskim w Barwicach, a także po raz kolejny w Dworze Pomorskim w Luboradzy z Zastępcą Burmistrza Barwic Piotrem Sadurą oraz prezesem klubu Grzegorzem Tomaszewiczem, gdzie przedstawiony został program współpracy i rozwoju klubu.

⚫️ Na Stadionie Miejskim, rozegrany został czwarty w historii turniej Krono Skrzat Cup. Turniej skierowany był do pięciolatków, a udział w nim wzięło 7 przedszkoli: przedszkole im. Kornela Makuszyńskiego, “Bajka”, “Tęcza”, “Słoneczko”, “Krasnoludek, “Miś” i “U Cioci Gosi”.

⚫️ W hali przy sportowej przy ulicy Wiatracznej, odbyły się II. Otwarte Mistrzostwa Szczecinka w wyciskaniu klasycznym i wielokrotnym kobiet oraz mężczyzn. Najpierw miejsce miało ważenie zawodników, później oficjalnie rozpoczęła się impreza. Cały turniej był poświęcony byłemu strongmenowi, trenerowi personalnemu i dietetykowi, Rafałowi Bukowskiemu.

PAŹDZIERNIK

⚫️ Szczecineckie morsy po blisko półrocznej przerwie rozpoczęły nowy sezon kąpieli. Klubowicze spotkali się na plaży “wojskowej” przy ulicy Kilińskiego.

⚫️ W hali sportowej przy ulicy Jasnej w Szczecinku odbyły się zawody Wojewódzkiej Olimpiady dzieci i młodzieży w karate kyokushin. W szczecineckich zawodach udział wzięło łącznie 255 zawodników z 14 klubów województwa zachodniopomorskiego. Szczecinecki Klub Karate Kyokushin zajął w klasyfikacji drużynowej 1. miejsce.

⚫️ Na Stadionie Miejskim w Szczecinku rozegrane zostały spotkania piłkarskie w ramach eliminacji Mistrzostw Polski. Zagrały roczniki 2003 i 2004.
W pierwszym ze spotkań (rocznik 2004), kadra województwa Zachodniopomorskiego wygrała minimalnie ze swoimi rówieśnikami z Kujawsko-Pomorskiego 2-1. W spotkaniu o rok starszych zawodników, reprezentanci naszego województwa rozgromili przeciwników aż 9-0.

⚫️ W Barwicach odbył się XII. Ogólnopolski Halowy Konkurs Skoku Wzwyż pod patronatem Starosty Powiatu Szczecineckiego - “Wielkie skakanie w małych Barwicach”.
W barwickich zawodach, udział wzięli zarówno skoczkowie pełnosprawni, jak i niepełnosprawni.

⚫️ W Czeskiej Pradze, odbywał się Czech Open International Tournament (Mistrzostwa Czech) w kickboxingu.
Udział w zawodach wzięło 6 zawodników z klubu KSW Szczecinek, a trzech z nich. Reprezentanci Szczecinka zdobyli cztery medale: dwa srebrne i dwa brązowe.
Bartek Mienciuk zajął 3. miejsce w kategorii 79 kg seniorów, Mikołaj Świokła w kategorii 63 kg kadetów także uplasował się na najniższym stopniu podium. W kategorii 69 kg juniorów srebrny medal otrzymał Bartek Grat. Takie samo miejsce w kategorii 63 kg seniorów, zajął natomiast Andrzej Szewczyk.

⚫️ W Szczecinie odbyła się VI. edycja turniej kickboxingu - Polish Fighting Cup. W zawodach wystartowało łącznie 296 zawodników z 61 klubów.
Szczecinecki klub spisał się po raz kolejny bardzo dobrze, zawodnicy wywalczyli ogółem osiem medali. 

⚫️ W Złocieńcu miejsce miała 1. edycja Crossowego Biegu Papieskiego. Świetnie w zawodach spisała się zawodniczka MKL Szczecinek Julia Baran, która zdobyła złoty medal. Julia startowała na dystansie 1 kilometra przełajem kategorii roczników 2005 -2006 - teren leśny (polana w okolicach jeziora Dłusko).

⚫️ W Bornem Sulinowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo Olimpijskim. Młodzi zawodnicy reprezentujący KSW Szczecinek, zdobyli na tych Mistrzostwach trzy medale. Maja Kowalska sięgnęła po brąz, Wiktoria Szumska i Kacper Jakimcio zdobyli medale srebrne.

⚫️ We włoskiej miejscowości Carrara odbywały się  VI Mistrzostwa Świata WTKA. Klub KSW ze Szczecinka reprezentował Dawid Czapiewski w kategorii juniorów do 76 kg. Dawid stratował w niezwykle trudnej odmianie kickboxingu - low-kick w której dozwolone są wszystkie techniki ręczne i nożne (oprócz kolan) z pełną siłą. Zawodnik KSW stoczył kilka pojedynków a w finale spotkał się ze szwajcarem Issa Bekirem pokonując go jednogłośnie 3:0 czym zapewnił sobie tytuł Mistrza Świata!

LISTOPAD

⚫️ Jakub Pokusa, wychowanek KSW Szczecinek, zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata w kickboxingu, które odbywały się w Budapeszcie (Węgry).

⚫️ W kołobrzegu odbył się Bieg Niepodległości. Wśród kobiet, najlepsza była Antonina Rychter - Wirus, tuż za nią do mety dobiegła natomiast  Kamila Werner. W kategorii mężczyzn, triumfował Łukasz Wirus, zaś na najniższym stopniu podium znalazł się Sylwester Szymański. W biegu, ze Szczecinka, startowali jeszcze Agnieszka Storczyk - Rak, Monika Filonowicz oraz Beata Drabik, które zajęły czołowe pozycje w kategoriach wiekowych.

⚫️ Na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Turowie miejsce miało drugie już w tym roku spotkanie dzieci i młodzieży z przedstawicielami Fundacji Marcina Gortata.

⚫️ Reprezentanci UKS Gwda Wielka wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona w Sępólnie Krajeńskim. Klub reprezentowali: Paulina Szczepańska, która zdobyła I miejsce w grze pojedynczej dziewcząt i Jakub Tkaczuk zajmując III w kategorii chłopców.

⚫️ Karol Jabłoński, który jeszcze wiosną grał w drużynie juniorów starszych Akademii MKP Szczecinek, podpisał właśnie kontrakt z seniorskim zespołem Błękitnych Stargard, który występuje w II lidze.

⚫️ W Koszalinie odbył się Regionalny Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych. Wzięli w nim udział sportowcy ze szkół specjalnych z całego województwa zachodniopomorskiego, w tym reprezentacja Szczecinka. Szczecinecka młodzież jak zawsze na boisku dała z siebie wszystko i po zaciętych meczach dziewczęta wywalczyły drugie miejsce, chłopcy natomiast przywieźli puchar za miejsce pierwsze.

GRUDZIEŃ

⚫️ Tereny przy lotnisku w Wilczych Laskach są stałym już miejscem imprez motoryzacyjnych, organizowanych przez szczecinecki SCS Club. Tym razem, już po zakończeniu sezonu letniego, odbyła się kolejna. To był szósty już Wyścig Złomów, edycja Mikołajkowa.

⚫️ W Starych Babicach (gmina Teresin koło Warszawy), odbyły się VII. Halowe Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym. Powiat szczecinecki reprezentował Mieczysław Makowski, który zdobył srebrny medal i wicemistrzostwo Polski Samorządowców.

⚫️ W Lipianach odbył się finał Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt i Chłopców. Szkoła Podstawowa w Gwdzie Wielkiej została wicemistrzem województwa w badmintonie drużynowym. Zawody były rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - roczniki 2002-2004.

⚫️ W hali sportowej przy ulicy Jasnej w Szczecinku, odbyła się już 6. edycja prestiżowej Gali Sportów Walki. Tym razem Polska zmierzyła się z Norwegią. Biało-czerwoni wygrali spotkanie, a chętnych na obejrzenie z bliska walk, nie brakowało.

⚫️ Na basenie sportowym Milenium w Kołobrzegu, rozgrywały się Finały Wojewódzkiej Licealiady w Pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze spisali się uczniowie z I. Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Elżbiety w Szczecinku. Dziewczyny w składzie: Małgorzata Pieńkos, Paula Brzegowa, Alicja Szmurło, Natalia Koprowska, Wiktoria Szczęśniak i Magdalena Osak, zajęły ostatecznie 5. miejsce w całym województwie.
Jeszcze lepiej poradziła sobie męska drużyna, która uplasowała się na 2. pozycji. Drużyna wystąpiła w składzie: Ryszard Grzelak, Wojciech Bałtruszewicz, Robert Stępień, Stanisław Komisarczyk, Grzegorz Mikołajczyk i Michał Dybowski. Wicemistrzostwo na szczeblu województwa, zapewnili sobie ostatnią konkurencją - sztafetą 6 x 50 m.

⚫️ W tunelu lekkoatletycznym odbywała się 5. edycja Halowych Mistrzostw Szczecinka w skoku wzwyż. W zmaganiach udział wzięło łącznie 33 zawodników (z Barwic, Szczecinka oraz Starego Chwalimia). Zawody rozgrywane były natomiast w pięciu kategoriach wiekowych. Najlepszą zawodniczką Mistrzostw Szczecinka, została 15-letnia Klaudia Gawrych, zawodniczka MKL Szczecinek i podopieczna trenera Jacka Lesiuka, osiągnęła wynik 150 cm. Wśród chłopców najlepszy był zaś 16-letni Gracjan Murawski z Barwic - podopieczny Mariusza Kielinga skoczył na wysokość 180 cm.

⚫️ W Łodzi odbyła się Międzynarodowa Liga Wyciskania leżąc IBPL. Była to druga edycja, która dzieli się na trzy etapy i jest największą imprezą sportową tego typu w Polsce. Podczas zawodów Szczecinek, oraz Klub Sportowy Team Wrocław, reprezentował Szymon Podolańczyk, który po powrocie mógł pochwalić się sporym sukcesem w kategorii do 83 kg - zajął 3. miejsce.

⚫️ We Wrocławiu odbywał się 34. Puchar Polski w karate kyokushin. W zawodach udział wzięło około 500 zawodników z całego kraju. Szczecinecki Klub Karate Kyokushin, reprezentowało natomiast 4 zawodników: Natalia Chlewicka, Eliza Kotys, Karol Bochenek i Konrad Jeszke.

⚫️ Walki stały na bardzo wyrównanym poziomie. Natalia Chlewicka zdobyła 3. miejsce i tym samym została brązową medalistką Pucharu Polski.

⚫️ Nowym koordynatorem Akademii zostanie Jakub Śpiegowski, który zastąpi na tym stanowisku Tadeusza Dattę. Doświadczony szkoleniowiec obejmie zespół juniorów starszych Akademii MKP.

⚫️ W Gnieźnieńskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, odbyły się Gwiazdkowe Zawody Pływackie - szczebel okręgowy. W zawodach udział brali zawodnicy z klubów z całej Polski - między innymi z Gniezna, Włocławka, Bydgoszczy czy Wągrowca. Nie zabrakło także zawodników z Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek. Na torach zmierzyli się ze sobą pływacy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szczecinecczanie spisali się bardzo dobrze i w Gnieźnie wywalczyli łącznie 6 medali: złoty medal powędrował do Antoniego Borysa w konkurencji 50 m stylem grzbietowym  i srebrny za 50 m stylem dowolnym, srebrne wywalczyli: Maciej Dąbkowski (50 m stylem grzbietowym), Weronika Kowalewicz (50 m stylem grzbietowym) i Patrycja Nerć (50 m stylem klasycznym), zaś brązowy medal otrzymała Aleksandra Baranek (50 m stylem klasycznym).

⚫️ W Koszalinie odbył się IX. Bieg Sylwestrowy. Po raz kolejny świetnie spisał się Igor Siódmiak. 19-letni reprezentant MKP Szczecinek zajął w biegu, którego trasa wynosiła 5 kilometrów 1. miejsce. Do mety szczecinecczanin dobiegł z czasem 0:17:13. 

opr. Patryk Witczuk
Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek

sportowe podsumowanie roku 2017 szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

SKUP AUT- NAJWYŻSZE CENY-

Skupujemy wszystkie auta OSOBOWE i DOSTAWCZE Zapraszamy do kontaktu Pozdrawiam


Zobacz ogłoszenie

Szukam mieszkania do wynajęcia

Szukam mieszkania do wynajęcia z niskimi opłatami do max 1100/1200 zł.


Zobacz ogłoszenie

Polerowanie/renowacja

Polerowanie/renowacja reflektorów samochodowych - wszystkie auta, bez demontażu lamp. Czas trwania: ok. 1 godziny za sztukę, cena 40 zł za sztukę...


Zobacz ogłoszenie

Sesja prywatna z wróżką w

Witam. Jeśli masz problem w sferze uczuć, finansów, zdrowia - zapraszam na sesję z tarotem. A jeśli prześladuje Cię pech zapraszam na rytuał..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę budowlana

Sprzedam piękną działkę budowlaną bezpośrednio przy lesie, 400 m od jeziora Trzesiecko. 750 m 2, teren równy na wzgórzu, wraz z udziałem w drodze..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę pracowników

Przyjmę pracowników budowlanych na stanowisko: -murarz -dekarz -pomocnik Zajmujemy się stawianiem domów SSO Oferujemy ciągłość pracy...


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

SPRZATANIE POMIESZCZEŃ

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH PRACA PO GODZ. 18:00 TEL. 6042868


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę w m. Spore lub

Poszukuję działki w m. Spore, działka minimum 5000 m. lub domu do remontu, stan techniczny obojętny.


Zobacz ogłoszenie

Jodła Kaukaska 160-280cm

Jodła kaukaska dostępna od 5 grudnia ( I gatunek bardzo symetryczne) wysokość od 160-280cm , 100zł sztuka. Raz w tygodniu nowa dostawa. Możliwy..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię elektromechanika lub

Zatrudnię elektromechanika lub mechanika pojazdów samochodowych wymagane prawo jazdy KAT.B, min. 2 – lata doświadczenia w zawodzie. Praca przy..


Zobacz ogłoszenie

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ*NAJLEPSZE CENY*tel.794 388 383. skupujemy...absolutnie wszystkie auta:tel.794 388 383. masz auto na sprzedaż-dzwoń!dogadamy..


Zobacz ogłoszenie

Pranie dywanów i mebli

Oferujemy pranie, czyszczenie, impregnację oraz suszenie - dywanów, - wykładzin, - tapczanów, - narożników, - foteli, - krzeseł i innych mebli..


Zobacz ogłoszenie

Tynki maszynowe - Gipsowe i

Naszą Specjalnością Są Tynki maszynowe do wykonania których wykorzystujemy najnowsze technologie i sprawdzone materiały. Posiadamy doświadczone..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie WYSOKI

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 515 026

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 515 026 978 - SZCZECINEK I OKOLICE


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 515 026

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 515 026 978 - SZCZECINEK I OKOLICE


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię pracowników

Przyjmę do pracy, atrakcyjne warunki, praca na miejscu.


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"