:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Sportowy weekend

temat.net: archiwum, Sportowy weekend - zdjęcie, fotografia

Już w sobotę (12 października) na terenach Parafii św. Franciszka z Asyżu przy ulicy  Bukowej w Szczecinku, rozegrane zostaną jubileuszowe X Papieskie Wyścigi w kolarstwie przełajowym. Zawody rozegrane zostaną w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i open zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. Początek rywalizacji o godz. 11.00.

W sobotę w hali OSiR przy ulicy Wiatracznej rozegrany zostanie trójmecz siatkarskich drużyn młodziczek w ramach rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Młodziczek. Od godz. 14.00 zagrają drużyny Mieszko Połczyn Zdrój, Libero Wałcz i gospodynie MKS Gryf Szczecinek.

 

W rozgrywkach piłkarskich, w IV lidze Darzbór w niedzielę w Szczecinku o godz. 15.00 zagra z Gryfem Kamień Pomorski. Drugi zespół ze Szczecinka Wielim w sobotę o 15.30 zagra wyjazdowe spotkanie z Vinetą Wolin. W Okręgówce Regionalnej, Błękitni Szczecinek wyjadą w sobotę na mecz do Połczyna Zdroju z tamtejszą Pogonią. Początek o godz. 16.00. W sobotę na 3 boiskach w Szczecinku zagrają zespoły Akademii Piłkarskiej. Juniorzy starsi w LWJ podejmą zespół Gwardii Koszalin. Mecz o godz. 11.00. Z kolei trampkarze Akademii zagrają z drużynami Energetyka Gryfino. Mecze o godz. 11.00 i 13.00. swoje mecze grać będą także juniorzy młodsi o godz.13.00 zagrają z Gwardią Koszalin i młodzicy o godz. 11.00 spotkają się z Błękitnymi Gonne Małe. (zp)

Sportowy weekend komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com